Kožený boxovací pytel SportKO Leather 35×150 cm

Špičkový boxovací pytel z pravé kůže, vhodný domů i do tělocvičen, dostatečně vysoký pro nácvik kopů, hmotnost 70 kg,... více informací »
Kožený boxovací pytel SportKO Leather
Značka: Sportko
9 990 Kč10 990 Kč Sleva -9%
Ověřit dostupnost
Špičkový boxovací pytel z pravé kůže, vhodný domů i do tělocvičen, dostatečně vysoký pro nácvik kopů, hmotnost 70 kg,...

Špičkový boxovací pytel z pravé kůže, vhodný domů i do tělocvičen, dostatečně vysoký pro nácvik kopů, hmotnost 70 kg, řetězy součástí balení.. Boxovací pytel SportKO Leather 35×150 cm je profesionální boxovací pytel vhodný i pro ty nejnáročnější uživatele. Plášť je vyroben z pravé kůže o tloušťce 3,5 – 4 mm. Díky tomu je pytel vysoce odolný a bez potíží si poradí i s těmi nejtvrdšími ranami či kopy. Výplň tvoří vak s pískem, takže pytel váží 70 kg. Písek je doplněn molitanem a gumovou drtí, která výborně absorbuje údery. 

Boxovací pytel SportKO Leather 35×150 cm disponuje ocelovým kruhem, který je určen k uchycení řetězů (součástí balení). Pro ještě lepší zajištění pytle jej lze pomocí spodního kroužku přichytit i k podlaze. Pokud hledáte spolehlivého pomocníka pro dokonalý nácvik všech druhů úderů a kopů, tento pytel je pro Vás skvělou volbou. Svou kvalitou potěší i pokročilé boxery. Vhodný je pro domácí použití i do tělocvičen.Technický popis

vysoce kvalitní boxovací pytel z pravé kůže
ocelový kruh pro přichycení řetězů
řetězy součástí balení
kroužek na spodní straně pro přichycení k podlaze
vhodný pro nácvik všech druhů úderů a kopů
vhodný i pro pokročilé boxery
výška: 150 cm
průměr: 35 cm
hmotnost: 70 kg
materiál pláště: pravá kůže o tloušťce 3,5 – 4 mm
materiál výplně: písek, molitan, gumová drť
vhodný pro domácí použití i do tělocvičen

Kvalitní kousek Kožený boxovací pytel SportKO od známé kvalitní značky Sportko lze koupit aktuálně až neuvěřitelně levně. Levně za cenu 9 990 Kč.