Campingová skládací skříňka FERRINO Quick Plus

Skládací kuchyňská a šatní skříňka ideální pro camping, minimální přepravní rozměry, úložný prostor, odolný materiál,... více informací »
Campingová skládací skříňka FERRINO
Značka: Ferrino
1 490 Kč3 890 Kč Sleva -61%
Ověřit dostupnost
Skládací kuchyňská a šatní skříňka ideální pro camping, minimální přepravní rozměry, úložný prostor, odolný materiál,...

Skládací kuchyňská a šatní skříňka ideální pro camping, minimální přepravní rozměry, úložný prostor, odolný materiál, hliníková konstrukce.. Campingová skládací skříňka FERRINO Quick Plus se stane praktickou pomůckou pro každého milovníka kempování. Po příjezdu na místo ji během několika sekund složíte a můžete ji díky hliníkové pracovní desce využívat pro přípravu jídla. Nabízí i dostatek prostoru pro uložení vařiče a nádobí. Skříňku můžete využít i pro uskladnění svého oblečení. Nemusí tak zůstat zmuchlané v kufru nebo všelijak rozházené. Úložný prostor se dá celý uzavřít, takže je vše chráněno před prachem a dalšími nečistotami. Složená campingová kuchyňská a šatní skříňka FERRINO Quick Plus zabírá minimum místa a přeprava tak nebude způsobovat žádné potíže. Konstrukce z hliníku a polyesteru zajišťuje dlouhou životnost.Technický popis:

skládací kuchyňská a šatní skříňka ideální pro camping
hliníková pracovní deska
minimální rozměry ve složeném stavu
s úložným prostorem
rozměry: 90 x 80 x 50,5 cm
rozměry ve složeném stavu: 90 x 48 x 10 cm
konstrukce: leštěný hliník (průměr 19 mm), polyester
hmotnost: 7,4 kg
nosnost: 30 kg
závětří na pracovní desce NENÍ součástí baleníVe slevě tento produkt Campingová skládací skříňka FERRINO je dostupný pohodlně tady u nás v oblíbené rubrice uncategorized! Nyní můžete najít ještě další kusy ze zmíněné rubriky za výborné peníze! To ovšem není všechno, naše nabídka je široká. Podívejte se taky na více kousků od výrobce . Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Ve slevě tento produkt Campingová skládací skříňka FERRINO Quick od značky s tradicí a dobrou pověstí Ferrino snadno získáte na našich stránkách teď za příznivou cenu. Nabídky již od 1 490 Kč.