Šipky Harrows Chizzy High Grade Alloy Soft 3ks 21g R

Značkové šipky s mosazným tělem s vroubkováním po celé délce. Barevný design je inspirován světovým mistrem Chisnallem..... více informací »
Šipky Harrows Chizzy High Grade Alloy Soft 3ks
Značka: Harrows
599 Kč
Ověřit dostupnost
Značkové šipky s mosazným tělem s vroubkováním po celé délce. Barevný design je inspirován světovým mistrem Chisnallem.....

Značkové šipky s mosazným tělem s vroubkováním po celé délce. Barevný design je inspirován světovým mistrem Chisnallem.. Harrows Chizzy High Grade Alloy je sada značkových šipek z mosazi v barvách světového šampiona Davea Chisnalla, kterému se přezdívá „Chizzy“. Díky speciálnímu vroubkování vám skvěle padnou do ruky. Šipky jsou vybaveny skvělými násadkami Supergrip a letkami Chizzy.Technický popis:

kvalitní šipky s mosazným tělem
vroubkování po celé délce
kvalitní letky a násadky
zdobení ve žluté barvě, kterou nosí světový šampion Dave Chisnall alias „Chizzy“
hmotnost šipky: 21 g
délka těla (barrelu): 53 mm
průměr těla (barrelu): 8,8 mm
násadky: Supergrip
letky: Chizzy Flight
počet v balení: 3 ksZcela unikátní produkt Šipky Harrows Chizzy High Grade Alloy Soft 3ks je k sehnání taky tady na našem webu ve známé sekci uncategorized! Nyní získáte unikátní kousky z této populární rubriky za výborné peníze. To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká! U nás najdete další prověřené zboží od značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný kus Šipky Harrows Chizzy High Grade Alloy Soft 3ks 21g od dodavatele s dobrým jménem Harrows lze nakoupit zrovna dneska opravdu výhodně. Zboží pořídíte teď u nás za 599 Kč.