Brašna na rám Kellys Brick

Zavazadlo na horní rámovou trubku, upevnění pomocí suchých zipů, průhledná vrchní část, voděodolný materiál.. Brašna na... více informací »
Brašna na rám Kellys
Značka: Kellys
329 Kč
Ověřit dostupnost
Zavazadlo na horní rámovou trubku, upevnění pomocí suchých zipů, průhledná vrchní část, voděodolný materiál.. Brašna na...

Zavazadlo na horní rámovou trubku, upevnění pomocí suchých zipů, průhledná vrchní část, voděodolný materiál.. Brašna na horní rámovou trubku Kellys Brick je vyrobena z voděodolního materiálu Polyester 600D a je vybavena reflexními prvky, čímž zvyšuje vaši pasivní bezpečnost. V horní části je praktická transparentní přihrádka vhodná pro dotykové zařízení do velikosti 5,5 palce. Brašna má objem přibližně 1 l a lze ji upnout na většinu rámů. Jednostranný suchý zip je přizpůsobitelný podle velikosti rámu. Brašna na horní rámovou trubku Kellys Brick představuje ideální úložný prostor pro věci, které běžně nosíte v kapsách.Technický popis:

uchycení suchým zipem
voděodolný materiál
kompatibilní s dotykovými zařízeními do velikosti displeje 5,5″ včetně
materiál: 100 % polyester 600D
objem: 1,1 l
rozměry: 19 x 9 x 7 cm Tento skvělý produkt Brašna na rám Kellys Brick jde sehnat teď tu na našem webu v oblíbené rubrice uncategorized. Máme pro vás ještě jiné výrobky z naší sekce za mimořádně nízkou cenu. Přední značka vám poskytuje špičkové zboží.

Tento výjimečný výrobek Brašna na rám Kellys od známého výrobce Kellys jde získat v naší aktuální nabídce výhodně. Zboží pořídíte teď u nás za 329 Kč.