Tlak na ramena Steelflex PlateLoad Line PLSP černo-červená

Posilovací stroj určený k posilování paží, ramenních a lopatkových svalů, robustní stabilní konstrukce, vysoké polstrování,... více informací »
Tlak na ramena Steelflex PlateLoad Line PLSP
Značka: Steelflex
24 490 Kč37 690 Kč Sleva -35%
Ověřit dostupnost
Posilovací stroj určený k posilování paží, ramenních a lopatkových svalů, robustní stabilní konstrukce, vysoké polstrování,...

Posilovací stroj určený k posilování paží, ramenních a lopatkových svalů, robustní stabilní konstrukce, vysoké polstrování, odolná povrchová úprava.. Steelflex PlateLoad Line PLSP je kvalitní posilovací stroj určený pro posilování paží, ramen a lopatkových svalů. Robustní ocelová konstrukce s kvalitním povrchem je stříkána elektrostatickou práškovou barvou, která chrání konstrukci před škrábanci. Steelflex PlateLoad Line PLSP disponuje kvalitním vysokým polstrováním sedáku a opěrky, rukojeti jsou opatřeny kvalitním pěnovým materiálem a protiskluzové nohy zaručují vyšší stabilitu stroje během cvičení. Díky 25° sklonu rukojetí je pohyb při cvičení přirozenější a efektivnější. Obě části ramen lze používat samostatně nebo současně. Posilovací stroj je opatřen bezpečnostními kryty šroubů, kvalitními ložisky s těsněním po celém obvodu a trny pro náhradní posilovací kotouče. Steelflex PlateLoad Line PLSP je vhodný pro komerční i nekomerční využití.

POZOR! Kotoučové závaží není součástí posilovacího stroje!  Technický popis:

posilovač paží, ramenních a lopatkových svalů
robustní konstrukce z karbonové oceli S25C-S30C
rám: oválné trubky 50 × 100 mm
povrch stříkaný elektrostatickou práškovou barvou 
vysoké polstrování sedáku potaženo kůží (polyuretan + PVC kůže)
rukojeti potažené pěnovým materiálem
25° sklon rukojetí pro přirozenější pohyb
možnost nastavení opěr nohou a sedáku
kvalitní ložiska s těsněním po celém obvodu
bezpečnostní krytky šroubů
čtyři trny pro náhradní kotouče
hmotnost: 88 kg
nosnost jednoho ramene: 150 kg
maximální hmotnost uživatele: 120 kg
rozměr: délka 154 cm × šířka 107 cm × výška 138 cm
určené pro olympijské kotouče (50 mm)
vhodné pro komerční a nekomerční využitíHodně žádaný produkt Tlak na ramena Steelflex PlateLoad Line PLSP černo-červená můžete sehnat jednoduše tady u nás v populární sekci uncategorized! Mrkněte na ještě podobné zboží z této oblíbené rubriky za outletovou cenu.

Tento akční produkt Tlak na ramena Steelflex PlateLoad Line PLSP od kvalitní značky Steelflex můžete pořídit na našich stránkách teď za super cenu! Nabídky již od 24 490 Kč.