Rámová brašna Kross Roamer Top Bag

Rámová brašna s krytem na mobilní telefon a reflexní pláštěnkou! Na kolo ji připnete jednoduše pomocí pásků na suchý zip..... více informací »
Rámová brašna Kross Roamer Top
Značka: Kross
419 Kč
Ověřit dostupnost
Rámová brašna s krytem na mobilní telefon a reflexní pláštěnkou! Na kolo ji připnete jednoduše pomocí pásků na suchý zip.....

Rámová brašna s krytem na mobilní telefon a reflexní pláštěnkou! Na kolo ji připnete jednoduše pomocí pásků na suchý zip.. Kross Roamer Top Bag je odolná brašna na rám s průhlednou přihrádkou pro mobilní telefon. Díky ní můžete telefon používat i v obalu, kde bude chráněn před povětrnostními podmínkami. Brašna je dále vybavena dvěma přihrádkami na zip. K rámu brašnu připevníte rychle a jednoduše pomocí pásků na suchý zip. Navíc spolu s brašnou dostanete i reflexně žlutou pláštěnku, která vám pomůže celou brašnu ochránit před deštěm!Technický popis:

odolná brašna na rám s průhlednou kapsou na mobil
mobil lze používat skrze obal
vhodná pro uschování nářadí, peněženky, občerstvení i skladného oblečení
voděodolný obal součástí balení
dvě přihrádky na zip
jednoduché připevnění pomocí pásků na suchý zip
reflexní pláštěnka
velikost telefonu: do 5,5″
rozměry: 15 x 8 x 8 cm Kvalitní a levný produkt můžete sehnat bezprostředně tu na našem webu ve známé kategorii uncategorized. Nyní si můžete koupit nové produkty z této oblíbené kategorie za báječnou cenu.

Tento akční a ve slevě produkt Rámová brašna Kross Roamer Top od známého dodavatele Kross máte možnost získat teď za parádní cenu. Levně za 419 Kč.