Chrániče kolen Kellys Rampart M

Chrániče kolen z polyuretanové pěny E3T, která je vysoce účinná a dokáže perfektně absorbovat nárazy! Vnější materiál je... více informací »
Chrániče kolen Kellys Rampart
Značka: Kellys
1 750 Kč
Ověřit dostupnost
Chrániče kolen z polyuretanové pěny E3T, která je vysoce účinná a dokáže perfektně absorbovat nárazy! Vnější materiál je...

Chrániče kolen z polyuretanové pěny E3T, která je vysoce účinná a dokáže perfektně absorbovat nárazy! Vnější materiál je odolný proti oděrům.. Chrániče kolen Kellys Rampart jsou vyrobeny z polyuretanové pěny E3T, která účinně dokáže absorbovat nárazy a je certifikovaná dle normy EN 1621/1. Materiál E3T je lehký a pružný, ale při nárazu tvrdne a absorbuje energii nárazu. Konstrukce chráničů je vyrobena z kombinace neoprenu a perforované pěny s bočními výstelkami pro zvýšenou ochranu. Silikonové lemy spolu se suchým zipem zajišťují komfort a stabilitu chráničů. Povrch chráničů Kellys Rampart je prošitý materiálem, který je odolný vůči oděru a vnitřní E3T polyuretanová pěna je vyjímatelná v případě praní. Technický popis:

polyuretanové pěny E3T
lehké a flexibilní
nabízí maximální komfort a stabilitu
ergonomický tvar
materiál odolný vůči oděru 
certifikace: EN 1621/1
cena za 1 pár
Velikostní tabulka: 
 

Velikost 
Obvod nad kolenem 
Obvod pod kolenem 

M
38 cm
33 cm

L
40 cm
36 cm

XL
42 cm 
39 cm

  Unikátní a žádaný kousek Chrániče kolen Kellys Rampart můžete nakoupit bez problémů tady u nás umístěný v kategorii uncategorized. Pořiďte si kvalitní produkty z této populární sekce za výborné peníze. To ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více! Podívejte se taky na další skvělé zboží od dodavatele . Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý výrobek Chrániče kolen Kellys Rampart od výrobce se skvělou pověstí Kellys snadno získáte v naší internetové nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Aktuálně výhodně za 1 750 Kč.