Posilovací guma inSPORTline Rand Medium

Ideální všestranná pomůcka vhodná jak pro rehabilitací, tak pro kondiční či silový trénink! Odpor až 6 kg, kvalitní... více informací »
Posilovací guma inSPORTline Rand
Značka: Insportline
299 Kč339 Kč Sleva -11%
Ověřit dostupnost
Ideální všestranná pomůcka vhodná jak pro rehabilitací, tak pro kondiční či silový trénink! Odpor až 6 kg, kvalitní...

Ideální všestranná pomůcka vhodná jak pro rehabilitací, tak pro kondiční či silový trénink! Odpor až 6 kg, kvalitní materiály, snadno přenosná.. Posilovací guma inSPORTline Rand Medium je ideální všestrannou pomůckou jak pro rehabilitaci, tak pro kondiční a silový trénink. I když to na první pohled nevypadá, dají vám cviky s touto nenápadnou textilní páskou pořádně zabrat! Neustálým napínáním a povolováním pásů se zvyšuje nebo snižuje odpor, díky čemuž se skvěle uplatňuje při nápravě poruch svalové koordinace, či rekonvalescenci po zraněních a je také velmi účinná při budování svalstva a zvyšování odolnosti. V neposlední řadě vám může tato guma usnadnit a pomoci při přítazích na hrazdě či žebřinách. 

Vzhledem ke své nízké hmotnosti a malým rozměrům je posilovací guma inSPORTline Rand Medium snadno přenosná, a proto je ideální cvičební pomůckou nejen v tělocvičně a doma, ale i venku na workoutovém hřišti či v parku. Při výrobě byly použity vysoce kvalitní materiály – latex, který zajišťuje odolnost a velký rozsah při napínání a polyester, který je velmi příjemný na pokožku a nikde vás nebude tahat, nebo škrtit!Technický popis:

vysoká pružnost pásuoh dea
vhodný pro cvičení doma, tělocvičně i venku
skladnost (minimální nároky na prostor)
efektivní cvičební pomůcka
příjemný materiál – netahá, neškrtí
použitelná i na hrazdách a žebřinách pro jednodušší přitahování
odpor: 6 kg
šířka: 3.3 cm
obvod: 208 cm
hmotnost: 106 g
materiál: polyester, latex
Kvalitní a oblíbený produkt Posilovací guma inSPORTline Rand Medium máte možnost získat snadno tady na stránkách ve známé rubrice uncategorized! Získejte další zboží ve zmiňované kategorii za nejlepší ceny! Populární značka nabízí skvělé zboží.

Oblíbený a akční produkt Posilovací guma inSPORTline Rand od značky Insportline pohodlně pořídíte v naší internetové nabídce levně. Nyní za akční cenu 299 Kč.