Posilovací guma inSPORTline Rand X Strong

Ideální všestranná pomůcka vhodná jak pro rehabilitací, tak pro kondiční či silový trénink! Odpor až 10 kg, kvalitní... více informací »
Posilovací guma inSPORTline Rand X
Značka: Insportline
399 Kč449 Kč Sleva -11%
Ověřit dostupnost
Ideální všestranná pomůcka vhodná jak pro rehabilitací, tak pro kondiční či silový trénink! Odpor až 10 kg, kvalitní...

Ideální všestranná pomůcka vhodná jak pro rehabilitací, tak pro kondiční či silový trénink! Odpor až 10 kg, kvalitní materiály, snadno přenosná.. Posilovací guma inSPORTline Rand X Strong je ideální všestrannou pomůckou jak pro rehabilitaci, tak pro kondiční a silový trénink. I když to na první pohled nevypadá, dají vám cviky s touto nenápadnou textilní páskou pořádně zabrat! Neustálým napínáním a povolováním pásů se zvyšuje nebo snižuje odpor, díky čemuž se skvěle uplatňuje při nápravě poruch svalové koordinace, či rekonvalescenci po zraněních a je také velmi účinná při budování svalstva a zvyšování odolnosti. V neposlední řadě vám může tato guma usnadnit a pomoci při přítazích na hrazdě či žebřinách. 

Vzhledem ke své nízké hmotnosti a malým rozměrům je posilovací guma inSPORTline Rand X Strong snadno přenosná, a proto je ideální cvičební pomůckou nejen v tělocvičně a doma, ale i venku na workoutovém hřišti či v parku. Při výrobě byly použity vysoce kvalitní materiály – latex, který zajišťuje odolnost a velký rozsah při napínání a polyester, který je velmi příjemný na pokožku a nikde vás nebude tahat, nebo škrtit!Technický popis:

vysoká pružnost pásu
vhodný pro cvičení doma, tělocvičně i venku
skladnost (minimální nároky na prostor)
efektivní cvičební pomůcka
použitelná i na hrazdách a žebřinách pro jednodušší přitahování
odpor: 10 kg
šířka: 3.3 cm
obvod: 208 cm
hmotnost: 128 g
materiál: polyester, latex
Tento unikátní produkt Posilovací guma inSPORTline Rand lze sehnat právě teď tu na webu v oblíbené kategorii uncategorized! Nyní můžete koupit akční produkty ze zmíněné kategorie za super ceny!

Tento akční výrobek Posilovací guma inSPORTline Rand X od výrobce s dlouholetou historií Insportline můžete dostat právě teď skutečně výhodně! Nyní můžete mít za 399 Kč.