Freestyle koloběžka Dominator Ranger Blue

Lehká koloběžka pro začínající jezdce, gumová PU kolečka, ložiska ABEC 9, zadní nášlapná brzda, kompresní systém HIC..... více informací »
Freestyle koloběžka Dominator Ranger
Značka: Dominator
2 199 Kč
Ověřit dostupnost
Lehká koloběžka pro začínající jezdce, gumová PU kolečka, ložiska ABEC 9, zadní nášlapná brzda, kompresní systém HIC.....

Lehká koloběžka pro začínající jezdce, gumová PU kolečka, ložiska ABEC 9, zadní nášlapná brzda, kompresní systém HIC.. Freestyle koloběžka Dominator Ranger je skvělou volbou pro děti od cca 7 let. Je lehká, snadno ovladatelná a nechybí jí nic, co správná freestyle koloběžka potřebuje. Má kvalitní PU gumová kolečka o průměru 100 mm, pevná ocelová řídítka otočná o 360° a rychlá ložiska ABEC 9 s vysokou precizností výroby. Navíc skvěle vypadá. Freestyle koloběžka Dominator Ranger je vhodná pro freestyle jízdu ve skateparku nebo na ulici, ale i pro běžné přesuny po městě. O bezpečí se stará zadní nášlapná brzda.Technický popis:

deska

semi-integrovaný headset
svařovaný krk
nášlapná flex brzda
materiál: hliník
šířka: 10,1 cm
délka: 48,2 cm
prostor na nohy: 33,5 cm

řídítka

měkké gumové gripy a plastové koncovky
dvojitá objímka
lze otáčet o 360°
materiál: CrMo
vnější průměr: 34,9 mm
vnitřní průměr: 31,8 mm
výška: 55,8 cm
šířka: 45,7 cm

vidlice

dvojdílná
bezzávitová
offset
HIC komprese
materiál: CrMo
kompatibilní s kolečky o průměru 100 a 110 mm

kolečka

hliníkové paprskové středy
průměr: 100 mm
materiál: PU
šířka gumy: 24 mm
šířka hubu: 24 mm
tvrdost: 88A
ložiska: ABEC 9

doporučený věk: 7+
minimální doporučená výška jezdce: 145 cm
hmotnost: 2,861 kg
nosnost: 100 kg Vynikající kousek Freestyle koloběžka Dominator Ranger máte možnost dostat nyní tady na našem webu umístěný v rubrice uncategorized! Prozkoumejte vyjímečné kusy z této známé sekce za super peníze!

Hodně povedený produkt Freestyle koloběžka Dominator Ranger od známé společnosti Dominator snadno můžete sehnat v aktuální nabídce za skvělou cenu! Momentálně v akci za 2 199 Kč.