Zadní nosičová brašna Kross Aqua Stop Rear Pannier Bag 25,4l

Nepromokavá brašna na nosič s vysokým objemem, která se jednoduše připevní k nosiči každé velikosti. Je vybavena praktickým... více informací »
Zadní nosičová brašna Kross Aqua Stop Rear Pannier Bag
Značka: Kross
839 Kč
Ověřit dostupnost
Nepromokavá brašna na nosič s vysokým objemem, která se jednoduše připevní k nosiči každé velikosti. Je vybavena praktickým...

Nepromokavá brašna na nosič s vysokým objemem, která se jednoduše připevní k nosiči každé velikosti. Je vybavena praktickým poutkem!. Kross Aqua Stop Rear Pannier Bag 25,4l je větší nepromokavá brašna na nosič s poloautomatickým upínacím systémem. Díky tomu můžete brašnu z nosiče jednoduše sundat pouze jednou rukou. Díky nastavitelným přezkám přizpůsobíte brašnu prakticky každému druhu vodorovného nosiče, stejně tak jako různým průměrům příček. Brašna má také praktickou rukojeť.Technický popis:

větší nosičová brašna z nepromokavého materiálu
vhodná pro uschování nářadí, peněženky, telefonu i skladného oblečení
perfektní izolace
nastavitelné přezky pro přizpůsobení tvaru nosiče
materiál: polyester
objem: 25,4 l
hmotnost: 750 g
rozměry: 56,5 x 30 x 15 cm Výjimečný produkt Zadní nosičová brašna Kross Aqua Stop Rear Pannier Bag 25,4l je k sehnání taky u nás zařazený v rubrice uncategorized. Najděte si unikátní zboží z naší kategorie jednoduše online! Populární výrobce pro své zákazníky poskytuje vysoce kvalitní sortiment. Přesvědčte se sami!

Kvalitní kus Zadní nosičová brašna Kross Aqua Stop Rear Pannier Bag od předního výrobce Kross snadno můžete získat zde teď právě za akční cenu! Nyní nakoupíte za 839 Kč.