Bluetooth reproduktor s powerbankou inSPORTline Torchy

Multifunkční Bluetooth reproduktor s vestavěnou powerbankou, handsfree a svítilnou.. Bluetooth reproduktor s powerbankou inSPORTline... více informací »
Bluetooth reproduktor s powerbankou inSPORTline
1 090 Kč1 290 Kč Sleva -15%
Ověřit dostupnost
Multifunkční Bluetooth reproduktor s vestavěnou powerbankou, handsfree a svítilnou.. Bluetooth reproduktor s powerbankou inSPORTline...

Multifunkční Bluetooth reproduktor s vestavěnou powerbankou, handsfree a svítilnou.. Bluetooth reproduktor s powerbankou inSPORTline Torchy bude pro vás skvělým společníkem na cestách i při sportu. V lehkém přenosném zařízení se skrývá velké množství užitečných funkcí, které vám usnadní a zpříjemní domácí i venkovní aktivity. Díky intuitivnímu ovládání na hřbetu reproduktoru je tento přístroj vhodný takřka pro každého. Může se pochlubit lithiovou baterií o kapacitě 2000 mAh, proto bez problému vydrží 4 až 6 hodin přehrávání hudby. Jakmile se vám reproduktor vybije, dodáte mu novou energii pomocí USB kabelu za 1 až 3 hodiny. Poslechu mluveného slova či hudby docílíte nejen připojením přes Bluetooth, ale také prostřednictvím paměťové TF karty. Omrzelo vás přehrávání vlastního výběru? Není se čeho bát, dobře vám poslouží zabudované FM rádio, s nímž naladíte nejrůznější stanice dle vaší libosti. Vyřizovaní hovorů nikdy nebylo snazší! Stačí si mobilní telefon spárovat se zařízením a naplno využít zabudovaného mikrofonu umožňujícího funkci handsfree. 

Tím však jeho vymoženosti zdaleka nekončí, součástí balení je také praktický držák na kolo, který s radostí uvítají všichni cyklisté. Pokud se vám náhodou vybije váš mobilní telefon či tablet, není nic jednoduššího  než si jej nabít prostřednictvím tohoto zařízení. Disponuje totiž zavedenou powerbankou s kapacitou přes 500 nabíjecích cyklů. K výbavě patří také svítilna s SOS režimem, díky němuž lze odeslat záchranný signál v potřebných situacích. Malé rozměry zajistí, že se bez problému vleze do batohu, kapsy i kabelky. Využijte jeho multifunkčních vlastností a zaručeně nebudete zklamaní!
 Technický popis:

snadno přenositelné, lehké zařízení z příjemného hladkého materiálu 
vestavěná lithiová baterie s velkou kapacitou 
odnímatelná svítilna s SOS režimem
nabíjení přes USB kabel
možnost poslechu FM rádia 
zabudovaná powerbanka pro více jak 500 nabíjecích cyklů
přijímání hovorů díky funkce handsfree
ovládací tlačítka pro zesílení a zeslabení hlasitosti, handsfree mód a zapnutí svítilny na těle reproduktoru 
podporuje přehrávání MP3 skladeb uložených na paměťové TF kartě (není součástí balení) 
podporuje přehrávání MP3 skladeb prostřednictvím připojení přes Bluetooth
držák na kolo
výkon reproduktoru: 3 W
kapacita baterie: 2000 mAh/3,7 V
typ baterie: lithiová baterie
vstupní hodnoty napájení: 5V/1A
výstupní hodnoty napájení: 5V/1A
životnost baterie: více jak 500 nabíjecích cyklů 
výdrž baterie: 4 až 6 hodin přehrávání   
délka nabíjení: 1 až 3 hodiny (skrze přiložený USB kabel)
čistá hmotnost: 110 g
operační frekvence: 180 Hz-20 kHz
rozměry výrobku: cca ø37 x 150 mm
zvukový signál (hlučnost): ≥ 80 dB
míra zkreslení zvuku: méně jak 10%
odpor: 4 Ω
operační vzdálenost (Bluetooth): ≤ 10 m 
Bluetooth verze: 4.2
počet žárovek: 1 LED žárovka
Unikátní produkt Bluetooth reproduktor s powerbankou inSPORTline Torchy je k dispozici bezprostředně na našich stránkách ve známé sekci outdoorové přístroje. Mrkněte na ještě další kusy z této populární kategorie za výhodnou cenu! Tento výrobce Insportline electronics vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní sortiment Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás taky další prověřené kousky od dodavatele Insportline electronics. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento designový výrobek Bluetooth reproduktor s powerbankou od dodavatele s dobrým jménem Insportline electronics snadno můžete najít bezpečně online za skvělou cenu. V akci od 1 090 Kč.