Světlo zadní Kellys Rippy

Zadní LED osvětlení na kolo, jednoduchá montáž bez použití nářadí, voděodolné, možnost vertikálního natočení.. Světlo... více informací »
Světlo zadní Kellys Rippy
Značka: Kellys
199 Kč
Ověřit dostupnost
Zadní LED osvětlení na kolo, jednoduchá montáž bez použití nářadí, voděodolné, možnost vertikálního natočení.. Světlo...

Zadní LED osvětlení na kolo, jednoduchá montáž bez použití nářadí, voděodolné, možnost vertikálního natočení.. Světlo Kellys Rippy je výkonné osvětlení, které je jednoduché na obsluhu a je vhodné pro každodenní použití do města i mimo město. Je vybaveno třemi LED diodami a nabízí tři režimy (silné svícení, slabé svícení, blikání). Díky technologii SideSafety System toto osvětlení distribuuje světlo i do stran, aby byl cyklista dobře viditelný z boku. Samozřejmostí je odolnost vůči vodě a také jednoduchá montáž bez použití nářadí. Praktickým detailem je možnost vertikálního natočení světla.Technický popis:

Optical Lens System: speciální čočka pro dosažení maximální účinnosti svícení
SideSafety System: osvětlení distribuuje světlo i do stran
držák umožňuje 15° vertikální natáčení
jednoduchá montáž bez použití nářadí
vhodné pro všechny typy sedlovek
možnost uchycení na zadní stavbu rámu
voděodolné
zdroj světla: 1x LED UltraBright, 2x LED SuperBright
funkce: 100%, 50%, blikání
typ baterie: 2x AAA 1,5V (součástí balení)
vhodné do města i mimo městoUnikátní a žádaný produkt je k získání právě zde tady u nás v kategorii uncategorized. Připravili jsme parádní produkty z této rubriky za nejnižší cenu! To ale není vše, náš sortiment je široký! Prozkoumejte u nás více skvělých kousků od značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Známý výrobce vám poskytuje kvalitní zboží

Oblíbený a kvalitní produkt Světlo zadní Kellys Rippy od značky s tradicí a dobrou pověstí Kellys můžete sehnat zrovna dnes za nejnižší cenu. V akci od 199 Kč.