Boxovací pytel inSPORTline Robkin 180×35 cm černo-bílá

Kvalitní boxovací pytel ze syntetické kůže. Hmotnost 50 kg, potisk s terči pro přesné údery. Řetězy součástí balení, vhodný... více informací »
Boxovací pytel inSPORTline Robkin 180x35 cm
Značka: Insportline
4 190 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitní boxovací pytel ze syntetické kůže. Hmotnost 50 kg, potisk s terči pro přesné údery. Řetězy součástí balení, vhodný...

Kvalitní boxovací pytel ze syntetické kůže. Hmotnost 50 kg, potisk s terči pro přesné údery. Řetězy součástí balení, vhodný pro domácí použití.. Boxovací pytel inSPORTline Robkin 180×35 cm je kvalitní boxovací pytel vhodný i pro ty nejnáročnější uživatele. Plášť je vyroben z odolné syntetické kůže s potisky terčů, díky kterým docílíte přesnějších úderů a váš trénink tak získá nový rozměr. Pytel je vysoce odolný a bez potíží si poradí i s tvrdými ranami a kopy. Vyplněn je směsí řezaných textilií a kůží (řezanka) o hmotnosti 50 kg. 

Pokud hledáte spolehlivého pomocníka k vylepšení svých úderů a kopů, tento pytel je ideální volbou. Vhodný je zejména pro domácí použití.Technický popis

vysoce kvalitní boxovací pytel ze syntetické kůže
řetězy pro uchycení do stropu součástí balení

možnost nácviků všech druhů úderů a kopů
potisk terčů pro přesné zásahy
vhodný i pro pokročilé boxery
výška: 180 cm
průměr: 35 cm
hmotnost: 50 kg
materiál pláště: syntetická kůže
materiál výplně: směs řezaných textilií a kůží (řezanka)
vhodný pro domácí použití
Designový produkt dostanete nyní na našem webu umístěný v kategorii uncategorized! Prozkoumejte další zboží z této známé kategorie z pohodlí domova. To ale není vše, naše nabídka je široká! Máme v nabídce také další vybrané produkty od výrobce . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka vás a vaše blízké obohatí o skvělé produkty Však to vidíte sami.

Designový kousek Boxovací pytel inSPORTline Robkin 180x35 od dodavatele se skvělou pověstí Insportline k dostání právě nyní za parádní cenu! Ve skvělé akci za 4 190 Kč.