Masážní přístroj na ruce inSPORTline Estrapo

Skvělý pomocník pro vzduchovou masáž dlaní i prstů, 3 režimy intenzity, funkce vyhřívání a snadná manipulace.. Masážní... více informací »
Masážní přístroj na ruce
Značka: Insportline
1 790 Kč1 990 Kč Sleva -10%
Ověřit dostupnost
Skvělý pomocník pro vzduchovou masáž dlaní i prstů, 3 režimy intenzity, funkce vyhřívání a snadná manipulace.. Masážní...

Skvělý pomocník pro vzduchovou masáž dlaní i prstů, 3 režimy intenzity, funkce vyhřívání a snadná manipulace.. Masážní přístroj na ruce inSPORTline Estrapo je speciálně určený pro intenzivní a efektivní vzduchovou masáž rukou. Disponuje třemi přednastavenými režimy, kterými si zvolíte míru intenzity a zároveň se plně přizpůsobí ženské či mužské ruce. Za zmínku stojí také funkce vyhřívání pro maximální prokrvení dlaní i prstů. Rafinovaná masáž pomocí vzduchových polštářků vás zbaví ztuhlostí svalů a kloubů, zlepší pohyblivost rukou a plně podpoří správnou činnost krevního oběhu a lymfatického systému.

Přístroj je obzvlášť vhodný pro lidi vykonávající administrativní sedavou práci, sportovce či matky s dětmi, u všech jmenovaných totiž dochází k nerovnoměrnému přetěžování svalů. Již po prvním použití pocítíte znatelné výsledky, které vaše ruce zaručeně ocení! S přístrojem se snadno manipuluje a intuitivní ovládání hravě zvládne každý z vás. Díky minimalistickému modernímu designu se navíc jedná o velice líbivý kousek. Technický popis: 

intenzivní vzduchová masáž dlaní a prstů 
3 nastavitelné režimy intenzity 
mód pro ženskou a mužskou ruku 
funkce vyhřívání 
napomáhá správné funkci krevního oběhu 
zajišťuje větší lehkost, prokrvenost a pohyblivost rukou 
uvolňuje svalové napětí 
odbourává stres 
snadná manipulace 
moderní nadčasový design 
nabíjení skrze přiložený USB kabel
typ baterie: lithiová baterie 
kapacita baterie: 1800 mAh
automatické vypnutí: 15 minut
doba nabíjení: 2,5 hodiny
výdrž baterie: 2 hodiny
vnitřní materiál: antibakteriální látka 
typ masáže: vzduchový polštářek 
rozměry: 210 x 178 x 104 mm
výkon: 8 W
vstup: 5 V, 1000 mA
hmotnost: 750 gZcela unikátní výrobek Masážní přístroj na ruce inSPORTline je k sehnání rovněž na stránkách v sekci uncategorized. Nyní můžete najít ještě další produkty z naší kategorie v bezva akci! Oblíbený výrobce pro své zákazníky dodává velmi kvalitní zboží. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! To však není všechno, naše nabídka je široká. Podívejte se také na další kvalitní produkty značky . Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Masážní přístroj na ruce od přední značky Insportline jde získat zde za super cenu! Nyní pořídíte za 1 790 Kč.