Čelovka Silva Trail Runner Free Ultra

Lehká svítilna s 3 světelnými režimy, dobíjením pomocí USB a dosvitem až 80 m.. Čelovka Silva Trail Runner Free Ultra je... více informací »
Čelovka Silva Trail Runner
Značka: Silva
3 399 Kč
Ověřit dostupnost
Lehká svítilna s 3 světelnými režimy, dobíjením pomocí USB a dosvitem až 80 m.. Čelovka Silva Trail Runner Free Ultra je...

Lehká svítilna s 3 světelnými režimy, dobíjením pomocí USB a dosvitem až 80 m.. Čelovka Silva Trail Runner Free Ultra je kompaktní výkonná svítilna speciálně upravená pro všechny běžce a běžkyně! Spolehlivý světlomet disponuje snadným intuitivním ovládáním a velmi lehkou konstrukcí. Použitá speciální technologie Intelligent Light® kombinuje široký světelný kužel a daleký dosvit. Baterie vydrží až 70 hodin, přičemž si podle sebe vyberete mezi třemi světelnými režimy s dosvitem do 80 metrů. Zároveň je zcela na vás, zda využijete mikrotužkové baterie nebo dobíjecí 4 Ah baterii. Balení obsahuje přenosné pouzdro, do kterého baterii vložíte a za pomocí prodlužovacího kabelu ji můžete přenášet v kapse či batohu, čímž výrazně šetříte její životnost. Navíc díky nastavitelné široké čelence a nízké hmotnosti skvěle padne každému z vás! Dobře vám poslouží nejen při běhu, ale i při dalších sportovních aktivitách či procházkách v přírodě.
 

Světelný režim

Maximální světelný tok

Výdrž baterie při mínusové teplotě (-5 °C)

Výdrž baterie při pokojové teplotě (+20 °C)

Dosvit 

Min Mode

80 lumenů

20 h / 40 h 

25 h / 70 h

20 m

Med Mode 

200 lumenů

7 h / 20 h
11 h / 50 h
50 m

Max Mode 

400 lumenů
5 h / 10 h
9 h / 25 h
80 m 

Technický popis: 

kompaktní výkonná svítilna speciálně upravená pro běžce 
snadno nastavitelný popruh kolem hlavy 
univerzální úprava délky 
3 režimy svícení 
funkce blikání 
dosvit až do vzdálenosti 80 m 
vodotěsná (stupeň krytí IPX5 – chráněno proti tryskající vodě)
4 fázový indikátor stavu baterie 
baterie: 4 Ah baterie / AAA baterie
napájení: pomocí USB kabelu (součástí balení) 
max. doba svícení: 70 h
doba nabíjení: 3 h
hmotnost: 55 g (bez baterií) 
hmotnost baterie: 85 g 
hmotnost mikrotužkových baterií: 62 g

Balení obsahuje: 

dobíjecí 4 Ah baterie 
USB kabel 
prodlužovací kabel 
pouzdro na baterii Ve slevě tento produkt seženete právě zde tady na webu ve známé kategorii čelovky! Vyberte si ostatní produkty z této sekce za výprodejovou cenu! Populární značka dlouhodobě vyrábí prvotřídní výrobky

Tento exkluzivní výrobek Čelovka Silva Trail Runner Free od výrobce s dobrým jménem Silva snadno můžete najít momentálně na webu skutečně levně! Nyní pořídíte za 3 399 Kč.