Čelovka Silva Trail Runner Free

Ultra lehká svítilna speciálně upravená pro běžce, s 3 světelnými módy a dosahem až 80 m.. Čelovka Silva Trail Runner Free je... více informací »
Čelovka Silva Trail Runner
Značka: Silva
1 999 Kč2 199 Kč Sleva -9%
Ověřit dostupnost
Ultra lehká svítilna speciálně upravená pro běžce, s 3 světelnými módy a dosahem až 80 m.. Čelovka Silva Trail Runner Free je...

Ultra lehká svítilna speciálně upravená pro běžce, s 3 světelnými módy a dosahem až 80 m.. Čelovka Silva Trail Runner Free je kompaktní výkonná svítilna speciálně upravená pro všechny běžce a běžkyně! Spolehlivý světlomet disponuje snadným intuitivním ovládáním a velmi lehkou konstrukcí. Použitá speciální technologie Intelligent Light® kombinuje široký světelný kužel a daleký dosvit. Baterie vydrží až 40 hodin, přičemž si podle sebe vyberete mezi třemi světelnými režimy s dosvitem do 80 metrů. Zároveň je zcela na vás, zda využijete mikrotužkové baterie nebo dobíjecí 2 Ah baterii. Balení obsahuje přenosné pouzdro, do kterého baterii vložíte a za pomocí prodlužovacího kabelu ji můžete přenášet v kapse či batohu, čímž výrazně šetříte její životnost. Navíc díky nastavitelné široké čelence a nízké hmotnosti skvěle padne každému z vás! Dobře vám poslouží nejen při běhu, ale i při dalších sportovních aktivitách či procházkách v přírodě.
 

Světelný režim

Maximální světelný tok

Výdrž baterie při mínusové teplotě (-5 °C)

Výdrž baterie při pokojové teplotě (+20 °C)

Dosvit 

Min Mode

80 lumenů

40 h

25 h / 70 h

20 m

Med Mode 

200 lumenů

20 h
11 h / 50 h 
50 m

Max Mode 

400 lumenů
10 h
9 h / 25 h
80 m 

Technický popis: 

kompaktní výkonná svítilna speciálně upravená pro běžce 
snadno nastavitelný popruh kolem hlavy 
univerzální úprava délky 
3 režimy svícení 
funkce blikání 
dosvit až do vzdálenosti 80 m 
vodotěsná (stupeň krytí IPX5 – chráněno proti tryskající vodě)
2 Ah baterie není součástí balení
indikátor stavu baterie 
max. doba svícení: 70 h
hmotnost: 55 g (bez baterií) 
hmotnost baterií: 62 g 

Balení obsahuje: 

3x mikrotužkové AAA baterie 
prodlužovací kabel 
pouzdro na baterii  Hodně žádaný produkt můžete najít bezprostředně na webu v sekci uncategorized. Pořiďte si oblíbené zboží ve zmíněné sekci za outletovou cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce pro vás připravuje vysoce kvalitní výrobky.

Tento levný produkt Čelovka Silva Trail Runner od značky se skvělou pověstí Silva snadno seženete zrovna dneska za výhodné peníze. Teď v akci 1 999 Kč.