Paddleboard s příslušenstvím Aquatone Flame 11.6

Klasický nafukovací allaround SUP určený zejména pro dlouhé projížďky po hladině! Je odolný, stabilní a veškeré... více informací »
Paddleboard s příslušenstvím Aquatone
Značka: Aquatone
8 990 Kč12 390 Kč Sleva -27%
Ověřit dostupnost
Klasický nafukovací allaround SUP určený zejména pro dlouhé projížďky po hladině! Je odolný, stabilní a veškeré...

Klasický nafukovací allaround SUP určený zejména pro dlouhé projížďky po hladině! Je odolný, stabilní a veškeré příslušenství je v zahrnuto v ceně!. Pokud jste ve vodě jako doma a nemůžete se dočkat, až vyrazíte k moři nebo na nejbližší přehradu, paddleboard Aquatone Flame 11.6 prostě musíte mít s sebou! Celá rodina si s ním užije plno zábavy uprostřed krásné přírody. Na vodní hladině skvěle zarelaxujete a zároveň zpevníte svalstvo pádlováním. Dokážete si představit lepší způsob aktivního odpočinku?

Skvělý ve všech směrech

Aquatone Flame 11.6 je všestranný model, který nezaostává v žádné oblasti. Nadzvednutý špičatý nos umožňuje dosažení vyšších rychlostí a dlouhý skluz. Odpor vody je navíc menší a na jeden záběr urazíte delší vzdálenost a tím pádem se ani na delších trasách příliš neunavíte. Flame 11.6 se tak stane skvělým parťákem pro dobrodruhy, kteří chtějí trávit dlouhé hodiny průzkumem okolí, a to bez větší námahy. Širší tvar boardu pak zajišťuje vysokou stabilitu na hladině a v kombinaci s nosností až 150 kg je skvělou volbou pro všechny – začínající i pokročilé. Flame je vhodný na jakoukoliv klidnější vodní plochu. Bez starostí budete moct vyrazit na moře, jezero nebo přehradu. Snadno si ale poradí i s klidnou řekou.

 

 

Vychytávky, co oceníte na vodě i mimo ni

Aquatone Flame 11.6 nezahrnuje jen samotné prkno, ale i kompletní sadu doplňků, které vám zpříjemní pádlování i přenos boardu. Pod elastické bungee šňůry můžete upevnit lehký náklad, který nechcete nechávat na břehu. Protiskluzová EVA podložka s hlubokým rýhováním poskytuje maximální grip a zmenšuje tak riziko uklouznutí. Nemusíte se ale bát, ani když k uklouznutí dojde. K nerezovému D-kroužku jednoduše připevníte bezpečnostní leash, který si upnete kolem kotníku a paddleboard vám tak nikam neuplave. Díky vyvýšenému zadnímu nášlapu můžete efektivně měnit směr jízdy. Jistě potěší i pevné madlo pro pohodlné přenášení SUPu.
 

 

Kompletní příslušenství v ceně

V balení najdete vše, co pro jízdu můžete potřebovat – trojdílné hliníkové pádlo s nastavitelnou délkou (160 – 220 cm), vysokotlakou dvojčinnou pumpu s tlakoměrem i nezbytné bezpečnostní lanko (leash). To vše navíc můžete včetně složeného paddleboardu přenášet v pevném batohu s pohodlnými ramenními popruhy. Stačí tak hodit batoh na záda a nic vám nebude bránit v cestě za dobrodružstvím.

 

Relaxujte u vody…

 

 
…objevujte okolí…

 

…a zpevněte při tom svalstvo

 

Technický popis:

rychlý paddleboard ideální obzvláště na dlouhé trasy
technologie „drop stitch“ (vnitřní nylonová vlákna)
vysoká nosnost
výborná stabilita
skvěle drží směr
velmi nízká hmotnost
protiskluzová EVA podložka o tloušťce 5 mm
Double Layer Fusion Tech – dvě vrstvy PVC zajišťují o 25 – 30 % vyšší pevnost
zadní vyvýšený nášlap pro efektivní otáčení
elastické bungee šňůry pro upevnění lehkého nákladu
nerezový D-kroužek pro uchycení bezpečnostního lanka
odnímatelná ploutev se snadnou instalací, stačí nasunout
madlo pro snadné přenášení
maximální tlak: 1,03 bar (15 psi)
materiál: dvouvrstvé PVC, neklouzavý EVA nášlap
rozměry desky: 350 x 81 cm
tloušťka desky: 15 cm
objem: 306 l
maximální nosnost: 150 kg (doporučené maximální zatížení 110 kg)
čistá hmotnost: 10 kg
hliníkové pádlo, bezpečnostní leash, vysokotlaká dvojčinná pumpa s tlakoměrem, batoh na přenášení, ploutev a opravná sada součástí balení
Tento levný produkt Paddleboard s příslušenstvím Aquatone Flame je k dostání v pohodě tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice uncategorized. Nyní koupíte ještě jiné produkty ve zmiňované sekci v akci!

Tento velmi žádaný kus Paddleboard s příslušenstvím Aquatone od značky s tradicí a dobrou pověstí Aquatone máte možnost koupit u nás extra výhodně! Aktuálně v akci od 8 990 Kč.