Stojan na olympijské kotouče Marbo Sport MP-S203

Profesionální stojan na kotouče o 50 mm, speciální konstrukce, 8 trnů, gumové vložky.. Stojan na olympijské kotouče Marbo Sport... více informací »
Stojan na olympijské kotouče Marbo Sport
Značka: Marbo
8 990 Kč10 990 Kč Sleva -18%
Ověřit dostupnost
Profesionální stojan na kotouče o 50 mm, speciální konstrukce, 8 trnů, gumové vložky.. Stojan na olympijské kotouče Marbo Sport...

Profesionální stojan na kotouče o 50 mm, speciální konstrukce, 8 trnů, gumové vložky.. Stojan na olympijské kotouče Marbo Sport MP-S203 je stabilní doplněk, který vám pomůže zachovat ve vaší posilovně řád a pořádek. Tento robustní stojan s osmi trny na olympijské kotouče má speciálně tvarovanou základnu pro co nejlepší stabilitu. Na každém trnuu najdete gumovou vložku, která brání naloženému kotouči v kontaktu s rámem a chrání tak konstrukci před zbytečným poškrábáním. Jednotlivé trny jsou uspořádány tak, aby bylo na stojan možno umístit kotouče o různé zátěži. Stojan na olympijské kotouče Marbo Sport MP-S203 odpovídá příslušným evropským normám a je proto vhodným vybavením do každé kvalitní posilovny.Technický popis:

profesionální stojan na olympijské kotouče
zpracování pro různé zátěže kotoučů
gumové vložky mezi kotouči a rámem
speciální design
průměr trnu: 50 mm
počet trnů: 8
výška: 101 cm
šířka: 100 cm
délka: 74 cm
hmotnost: 35 kg
nosnost: 800 kg Tento výjimečný produkt Stojan na olympijské kotouče Marbo Sport MP-S203 můžete získat přímo tady na webu v oblíbené rubrice uncategorized! Podívejte se na oblíbené produkty ze zmíněné rubriky za výhodné peníze! To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů od dodavatele . Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel dodává prvotřídní zboží Nakupujte výhoděn u nás!

Super kousek Stojan na olympijské kotouče Marbo od známé značky Marbo máte možnost sehnat aktuálně za báječnou cenu! Právě nyní za 8 990 Kč.