Sada násadek Harrows Supergrip Tri Pack Medium Colour

Balení 9 násadek na šipky Supergrip Medium ve třech různých provedeních!. Harrows Supergrip Tri Pack Medium Colour je zvýhodněná... více informací »
Sada násadek Harrows Supergrip Tri
Značka: Harrows
199 Kč229 Kč Sleva -13%
Ověřit dostupnost
Balení 9 násadek na šipky Supergrip Medium ve třech různých provedeních!. Harrows Supergrip Tri Pack Medium Colour je zvýhodněná...

Balení 9 násadek na šipky Supergrip Medium ve třech různých provedeních!. Harrows Supergrip Tri Pack Medium Colour je zvýhodněná sada letek na šipky značky Harrows. V jednom balení tak najdete hned 9 legendárních násadek Supergrip, a to ve 3 různých designech. Na rozdíl od tradičních násadek je pro připevnění letek není třeba otevírat, což zajistí neuvěřitelně silný stisk.Technický popis:

sada 9 násadek značky Harrows
3 různá barevná provedení
na rozdíl od tradičních násadek je pro nasazení letky není třeba otevírat
typ násadek: Supergrip Medium
délka: 47 mm
hmotnost: 1,2 g
poznámka: odstíny jednotlivých barev se mohou mírně lišit od ilustrační fotkyVe slevě tento produkt můžete získat právě nyní u nás umístěný v rubrice uncategorized. Prozkoumejte podobné produkty z naší kategorie za rozumné peníze! To ale ovšem není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás další vybrané produkty od výrobce . Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka vám poskytuje špičkový sortiment

Tento kvalitní a levný kousek Sada násadek Harrows Supergrip Tri Pack Medium od známé kvalitní značky Harrows jednoduše získáte u nás teď za outletovou cenu. Za bezkonkureční cenu 199 Kč.