Sada letek Harrows Supergrip Flight Tri Pack

Letky na šipky od špičkového výrobce Harrows! Vyznačují se skvělou přilnavostí a dlouhou životností.. Harrows Supergrip Flight... více informací »
Sada letek Harrows Supergrip
Značka: Harrows
119 Kč
Ověřit dostupnost
Letky na šipky od špičkového výrobce Harrows! Vyznačují se skvělou přilnavostí a dlouhou životností.. Harrows Supergrip Flight...

Letky na šipky od špičkového výrobce Harrows! Vyznačují se skvělou přilnavostí a dlouhou životností.. Harrows Supergrip Flight Tri Pack je výhodné balení 9 značkových letek na šipky. Letky série Supergrip se vyznačují 10 mm širokou zónou ve středu letky, která zajišťuje dokonalou přilnavost a dlouhou životnost. V balení najdete 3 různé barevné varianty, vždy po 3 kusech. Technický popis:

sada 9 letek značky Harrows
série Supergrip
síla 100 mikronů
dlouhá životnost a přilnavost díky 10 mm široké centrální zóně
3 x 3 různé barevné varianty Tento oblíbený produkt Sada letek Harrows Supergrip Flight Tri můžete nakoupit prostě u nás ve známé rubrice uncategorized. Nyní koupíte ještě jiné produkty z naší kategorie za super ceny! Náš sortiment je široký, podívejte se také na další skvělé kousky značky . Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Výrobce pro vás připravuje velmi kvalitní výrobky. Nakupujte výhoděn u nás.

Super produkt Sada letek Harrows Supergrip od této skvělé značky Harrows lze sehnat tady nyní v bezva akci! Nabídka od 119 Kč.