Samostojná hrazda inSPORTline Power Tower PT60

Lehká multifunkční hrazda s vysokou nosností a nastavitelnou výškou! Využijete i bradla a úchopy na kliky. Skvělá na domácí... více informací »
Samostojná hrazda inSPORTline Power Tower
Značka: Insportline
3 290 Kč3 690 Kč Sleva -10%
Ověřit dostupnost
Lehká multifunkční hrazda s vysokou nosností a nastavitelnou výškou! Využijete i bradla a úchopy na kliky. Skvělá na domácí...

Lehká multifunkční hrazda s vysokou nosností a nastavitelnou výškou! Využijete i bradla a úchopy na kliky. Skvělá na domácí posilování!. Samostojná hrazda inSPORTline Power Tower PT60 je super náčiní pro domácí posilování! Váží pouze 17 kg a díky kompaktní základně nezabírá moc místa. Konstrukce je pevná a stabilní, takže i přes svou poměrně nízkou hmotnost unese až 120 kg. Hrazda je dlouhá 96 cm a na každé straně zakončena gumovými gripy. Hrazdu si můžete libovolně nastavit – celkem je k dispozici 9 nastavitelných výšek. Ke konstrukci jsou navíc připevněna bradla. Ve spodní části pak dokonce najdete úchopy na kliky!

Konstrukce je zakončena protiskluzovými patkami, které zabraňují jakémukoliv pohybu během tréninku. Díky nízké hmotnosti se s ní také relativně snadno manipuluje. Na druhou stranu vám ale na poměrně malém prostoru zajistí důkladný trénink horní poloviny těla. I proto je Power Tower PT60 ideálním posilovacím náčiním do domácnosti!Technický popis:

multifunkční hrazda pro domácí trénink – zastane funkci hrazdy i bradel
robustní ocelová konstrukce
odolná povrchová úprava
možnost provádět desítky cviků
9 nastavitelných poloh hrazdy (nastavitelné po 48 mm krocích)
bradla
úchopy na kliky
protiskluzová úprava madel
protiskluzové zakončení základny
délka horní hrazdy: 96 cm
výška horní hrazdy: 167-205 cm
vzdálenost mezi bradly: 55 cm
rozměry: délka 96 cm x šířka 73 cm x výška 205 cm
hmotnost: 17 kg
nosnost: 120 kg
kategorie: H (dle normy EN957) vhodné pro domácí využitíTento zlevněný produkt Samostojná hrazda inSPORTline Power Tower PT60 můžete dostat také tu zařazený v rubrice uncategorized. Připravili jsme skvělé produkty ve zmíněné kategorii na pár kliknutí! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce také další produkty od výrobce . Najdete je níže na této stránce. Známý výrobce pro vás připravuje prvotřídní zboží.

Kvalitní a levný kus Samostojná hrazda inSPORTline Power Tower od značky Insportline jde pořídit u nás za báječnou cenu! Akční cena 3 290 Kč.