Nafukovací saně Bestway Flurryz Child Sled

Nafukovací kluzák pro dítě od 1 do 3 let, opěradlo, lano na táhnutí, bezpečnostní ventil.. Nafukovací saně Bestway Flurryz Child... více informací »
Nafukovací saně Bestway Flurryz
Značka: Bestway
390 Kč
Ověřit dostupnost
Nafukovací kluzák pro dítě od 1 do 3 let, opěradlo, lano na táhnutí, bezpečnostní ventil.. Nafukovací saně Bestway Flurryz Child...

Nafukovací kluzák pro dítě od 1 do 3 let, opěradlo, lano na táhnutí, bezpečnostní ventil.. Nafukovací saně Bestway Flurryz Child Sled jsou sněžným kluzákem, na kterém si ty nejmenší děti užijí spoustu zimní zábavy. Kruh je vyrobený z velmi odolného a mrazuvzdorného plastového materiálu Polar Shield™ a je osazen pojistným vypouštěcím ventilem. Výhodou je i nafukovací opěradlo, které skvěle slouží jako dodatečná opora zad, a dále i praktické tažné lano, které za uchytí na plastovou průchodku. Je určen pro malé dobrodruhy od 1 do 3 let.Technický popis:

nafukovací kluzák pro jednu osobu
lano na táhnutí s plastovou průchodkou
opěradlo
bezpečnostní ventil
materiál: Polar Shield™
doporučený věk: 1-3 roky
rozměry: d84 x š46 x v39 cm
nosnost: 20 kg
sada záplat pro opravu součástí balení

Tento designový kousek Nafukovací saně Bestway Flurryz Child od výrobce s mnohaletou tradicí Bestway snadno pořídíte aktuálně extra se slevou. V současnosti za 390 Kč.