Nákrčník MTHDR Scarf Dark Flame

Multifunkční šátek ve tvaru "roury", celoroční využití, komfortní, funkční, prodyšný.. Nákrčník MTHDR Scarf Jaws je... více informací »
Nákrčník MTHDR Scarf Dark
Značka: Mthdr
149 Kč
Ověřit dostupnost
Multifunkční šátek ve tvaru "roury", celoroční využití, komfortní, funkční, prodyšný.. Nákrčník MTHDR Scarf Jaws je...

Multifunkční šátek ve tvaru „roury“, celoroční využití, komfortní, funkční, prodyšný.. Nákrčník MTHDR Scarf Jaws je multifunkční šátek vyrobený ze 100% polyesterového mikrovlákna. To zaručuje vysokou míru komfortu při nošení a dobrou prodyšnost. Nosit ho můžete jak klasický šátek, čelenku ve vlasech, jako potítko, kuklu, pro svázaní vlasů – je to jen na Vás. Výhodou tak je opravdu obrovský počet možností nošení. Slouží však především pro udržení tepla na problémových částech těla, jako je krk a hlava. Oceníte ho jak při běžných příležitostech, na motorce, ale i při sportovním vyžití. Nákrčník má délku 48 cm.Technický popis:

multifunkční šátek ve tvaru „roury“
celoroční využití
komfortní a funkční
příjemná a prodyšná tkanina
atraktivní grafický motiv
materiál: 100% polyesterové mikrovlákno
délka: cca 48 cm
lze prát na 30°C

Způsoby použití:
Kvalitní a oblíbený produkt Nákrčník MTHDR Scarf Dark Flame můžete koupit mimo jiné u nás zařazený v sekci moto kukly. Nyní si můžete pořídit ostatní produkty z této oblíbené kategorie za internetové ceny!

Akční a ve slevě produkt Nákrčník MTHDR Scarf Dark od společnosti s výborným jménem Mthdr snadno můžete získat již dnes za extra cenu! Momentálně k dispozici za 149 Kč.