Nákrčník MTHDR Scarf Pirate Skull

Multifunkční šátek ve tvaru "roury", celoroční využití, komfortní, funkční, prodyšný.. Nákrčník MTHDR Scarf Pirate Skull je... více informací »
Nákrčník MTHDR Scarf Pirate
Značka: Mthdr
149 Kč
Ověřit dostupnost
Multifunkční šátek ve tvaru "roury", celoroční využití, komfortní, funkční, prodyšný.. Nákrčník MTHDR Scarf Pirate Skull je...

Multifunkční šátek ve tvaru „roury“, celoroční využití, komfortní, funkční, prodyšný.. Nákrčník MTHDR Scarf Pirate Skull je multifunkční šátek vyrobený ze 100% polyesterového mikrovlákna. To zaručuje vysokou míru komfortu při nošení a dobrou prodyšnost. Nosit ho můžete jak klasický šátek, čelenku ve vlasech, jako potítko, kuklu, pro svázaní vlasů – je to jen na Vás. Výhodou tak je opravdu obrovský počet možností nošení. Slouží však především pro udržení tepla na problémových částech těla, jako je krk a hlava. Oceníte ho jak při běžných příležitostech, na motorce, ale i při sportovním vyžití. Nákrčník má délku 48 cm.Technický popis:

multifunkční šátek ve tvaru „roury“
celoroční využití
komfortní a funkční
příjemná a prodyšná tkanina
atraktivní grafický motiv
materiál: 100% polyesterové mikrovlákno
délka: cca 48 cm
lze prát na 30°C

Způsoby použití:
Tento akční produkt Nákrčník MTHDR Scarf Pirate Skull je k sehnání bez problémů na stránkách ve známé sekci uncategorized! Nyní si můžete pořídit parádní zboží z této známé kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Známá značka pro své zákazníky nabízí kvalitní sortiment. To ale však není vše, u nás vám nabídneme víc. U nás najdete další prověřené zboží značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento velmi žádaný produkt Nákrčník MTHDR Scarf Pirate od známého dodavatele Mthdr snadno můžete sehnat v naší nabídce ve výprodejové akci! Nyní pořídíte za 149 Kč.