Mini nůžky Munkees Mini Scissors

Kapesní nůžky, zajištění při přenosu, kroužek k připevnění, nerezová ocel.. Mini nůžky Munkees Mini Scissors jsou šikovným... více informací »
Mini nůžky Munkees Mini
Značka: Munkees
149 Kč
Ověřit dostupnost
Kapesní nůžky, zajištění při přenosu, kroužek k připevnění, nerezová ocel.. Mini nůžky Munkees Mini Scissors jsou šikovným...

Kapesní nůžky, zajištění při přenosu, kroužek k připevnění, nerezová ocel.. Mini nůžky Munkees Mini Scissors jsou šikovným kapesním pomocníkem na cesty. Díky praktickému kroužku je lze připevnit ke klíčům a mít je tak hned po ruce. Pojistka na kroužku také zajišťuje ostří nůžek v průběhu transportu a zabraňuje tak náhodnému pořezání. Nůžky jsou vyrobeny z odolné nerezové oceli a lze je použít ke stříhání papíru, látky i nehtů na rukou. Rukojeti jsou pokryté příjemným gumovým materiálem. Tyto nůžky jsou ideálním vybavením zejména pro cestovatele a turisty.Technický popis:

kapesní nůžky
kroužek s pojistkou, která drží nůžky zavřené po dobu přenášení
lze připnout na klíče
lehké a kompaktní
ideální pro turistiku a cestování
materiál: nerezová ocel, guma
rozměry: 60 x 14 mmTento skvělý kousek Mini nůžky Munkees Mini Scissors získáte bez problémů tady u nás v populární kategorii uncategorized. Pořiďte si ještě jiné kousky z této kategorie jednoduše online. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce ovšem další vybrané produkty od značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Věhlasná značka dlouhodobě vyrábí prvotřídní sortiment. Podívejte se sami.

Zlevněný produkt Mini nůžky Munkees Mini od skvělého a známého výrobce Munkees máte možnost koupit právě nyní na našich stránkách v akci. Produkt momentálně prodáváme za 149 Kč.