Izolační láhev Esbit SCULPTOR 750 ml Polar Blue

Stylová izolační láhev z kvalitní nerezové oceli dobře poslouží jako nádoba do práce i na výlety do přírody.. Izolační... více informací »
Izolační láhev Esbit SCULPTOR 750
Značka: Esbit
849 Kč
Ověřit dostupnost
Stylová izolační láhev z kvalitní nerezové oceli dobře poslouží jako nádoba do práce i na výlety do přírody.. Izolační...

Stylová izolační láhev z kvalitní nerezové oceli dobře poslouží jako nádoba do práce i na výlety do přírody.. Izolační láhev Esbit SCULPTOR 750 ml je perfektní nádobou do práce, školy či na výlety do přírody. Na první pohled oceníte nejen její svébytnou pevnou konstrukci z kvalitní 18/8 nerezové oceli, ale i stylový design, díky kterému bude velice líbivým doplňkem za každé situace! Vzhledem k praktickému držáku na šroubovacím víčku se snadno přenáší, otevírá a zavírá. Slibuje 100% těsnost, proto se nemusíte obávat nežádoucího rozlití nápoje v batohu. Matný neklouzavý povrch vám navíc výrazně usnadní manipulaci s láhví, a to i v případě nasazených rukavic. Široký otvor zaručí bezproblémové plnění tekutinou a následné omývání. Izolační láhev Esbit SCULPTOR 750 ml bude zkrátka tou správnou volbou, ať už se chystáte kamkoliv! Technický popis:

izolační láhev pevné konstrukce z kvalitní 18/8 nerezové oceli 
100% těsní a zachovává nápoj horký či studený po dlouhou dobu
široký otvor (44 mm) pro jednodušší plnění a umývání 
matný neklouzavý povrch usnadní manipulaci 
šroubovací víčko s praktickým držákem 
bez BTA a ftalátů 
rozměry: 23,3 x 7,8 cm
hmotnost: 182 g
objem: 750 ml Exkluzivní kousek Izolační láhev Esbit SCULPTOR 750 ml Polar Blue máte možnost nakoupit nyní na webu v oblíbené rubrice uncategorized! Nyní najdete oblíbené kousky z naší kategorie za parádní cenu. Naše nabídka je široká, u nás totiž najdete další prověřené zboží od výrobce . Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní produkt Izolační láhev Esbit SCULPTOR 750 ml Polar od našeho známého výrobce Esbit jde nakoupit právě teď u nás skutečně levně. Aktuálně stojí u nás 849 Kč.