Šestihranná činka inSPORTline Hexsteel 32,5 kg

Jednoruční šestihranná činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Moderní jednoruční... více informací »
Šestihranná činka inSPORTline Hexsteel
Značka: Insportline
3 790 Kč4 290 Kč Sleva -11%
Ověřit dostupnost
Jednoruční šestihranná činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Moderní jednoruční...

Jednoruční šestihranná činka s ergonomickou protiskluzovou rukojetí, váha vyražena na těle činky.. Moderní jednoruční šestihranná činka inSPORTline Hexsteel 32,5 kg je vhodná pro všestranné využití. Ergonomicky tvarovaná rukojeť činky je vyrobena z kvalitního kovu a je opatřena protiskluzovým vroubkováním zajišťujícím perfektní stabilitu činky i během náročnějších cvičení. Závaží jsou pak potažena vrstvou plastu se zvýšenou odolností proti opotřebení. Díky šestihrannému provedení závaží je činka inSPORTline Hexsteel 32,5 kg při odložení a skladování perfektně stabilní.Technický popis:

kvalitní kovové tělo činky
ergonomicky tvarovaná protiskluzová rukojeť
moderní design
precizní zpracování
váha vyražena na těle činky
hmotnost: 32,5 kg
délka úchopu: 13,5 cm
šířka kotoučového bloku: 13,5 cm
průměr závaží: 19 cm
celková délka: 40,5 cm
cena za 1 ks
Velmi žádaný produkt Šestihranná činka inSPORTline Hexsteel můžete koupit teď tady na našich stránkách v rubrice uncategorized. Nyní můžete koupit ještě další produkty z této oblíbené rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce další prověřené kousky od výrobce . Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka poskytuje vynikající zboží

Kvalitní a žádaný kus Šestihranná činka inSPORTline Hexsteel od přední společnosti Insportline můžete pořídit aktuálně za výhodnou cenu! Ceny od 3 790 Kč.