Vzpěračské řetězy s tyčí inSPORTline Chainbos Set 2×15 kg

Fitness pomůcka pro zvýšení efektivity tréninku, široké možnosti využití, bezpečné uchycení objímkou, kvalitní ocel, dva... více informací »
Vzpěračské řetězy s tyčí inSPORTline
Značka: Insportline
7 690 Kč8 970 Kč Sleva -14%
Ověřit dostupnost
Fitness pomůcka pro zvýšení efektivity tréninku, široké možnosti využití, bezpečné uchycení objímkou, kvalitní ocel, dva...

Fitness pomůcka pro zvýšení efektivity tréninku, široké možnosti využití, bezpečné uchycení objímkou, kvalitní ocel, dva řetězy, dvě objímky a vzpěračská tyč v balení.. Vzpěračské řetězy s tyčí inSPORTline Chainbos Set 2×15 kg jsou zvýhodněnou sadou, ve které naleznete vše, co ke cvičení potřebujete – dva řetězy, dvě objímky a vzpěračskou tyč s vysokou nosností.

Vzpěračské řetězy inSPORTline Chainbos 15 kg je skvělou pomůckou pro zintenzivnění každého tréninku. Prostřednictvím objímky s průměrem 50 mm se stejně jako kotouč nasadí na hřídel a působí jako zátěž. Princip využití řetězů spočívá v tom, že v dolní poloze cviku část jejich hmotnosti leží na podlaze. Zvedáním tyče se „zvyšuje“ i hmotnost řetězů a vy tak musíte vynakládat čím dál vyšší sílu. Svaly jsou tak naplno zapojené v celém rozsahu pohybu a cvičení je maximálně efektivní. Vzpěračské řetězy inSPORTline Chainbos 15 kg jsou vhodné pro širokou škálu cviků. Využijete je při bench pressu, mrtvém tahu, dřepování či posilování bicepsů. Alternativně můžete řetěz použít jako zátěž na tělo při posilování vlastní hmotnosti a zvýšit náročnost shybů nebo dipů. Možnosti jsou opravdu neomezené. Řetězy jsou vyrobeny z kvalitní oceli. Díky tomu jsou velmi pevné a nehrozí rychlé opotřebení. Délka řetězů je dostatečná i pro vyšší uživatele. Pokud hledáte způsoby, jak zlepšit výsledky svého tréninku, řetězy na hřídel inSPORTline Chainbos jsou pro Vás skvělou volbou.

Součástí balení:

2x Vzpěračský řetěz inSPORTline Chainbos 15 kg

1x Vzpěračská tyč inSPORTline OLYMPIC – rovná 218cm OB-86 do 300KG

Technický popis řetězů:

řetěz na hřídel pro silový trénink
objímka s průměrem 50 mm
široká škála možných cviků
materiál: ocel
délka: 190 cm
délka bez objímky: 184 cm
průměr objímky: 50 mm
vnější průměr objímky: 65 mm
počet článků řetězu: 32
vnější délka článku: 95 mm
vnitřní délka článku: 57 mm
vnější šířka článku: 64 mm
vnitřní šířka článku: 26 mm
tloušťka článku: 19 mm

 

Technický popis tyče:

tyč z vysoce kvalitní oceli s leštěným povrchem
úchopy pro ruce opatřeny protiskluzovým vroubkováním
určeno pro zátěžové kotouče s otvorem 50 mm (Olympic)
délka tyče: 218 cm
průměr tyče: 50 mm
nosnost tyče: 300 kg
průměr úchopu: 25 mm
délka úchopové části: 130 cm
hmotnost tyče: 17,3 kg
délka nakládací oblasti: užitná 2 x 39 cm (celková 2 x 43 cm)

A (cm)

B (cm)

C (cm)

hmotnost (kg)

218

39

130

17,3 Zcela unikátní produkt lze sehnat právě nyní tu zařazený v sekci uncategorized. Nyní můžete získat další produkty z naší rubriky za super peníze! V očích zákazníků populární značka dlouhodobě poskytuje špičkový sortiment A to ještě není vše.

Tento exkluzivní výrobek Vzpěračské řetězy s tyčí inSPORTline Chainbos Set 2x15 od společnosti s dlouholetou tradicí Insportline je k sehnání na našich stránkách teď právě levně! Teď za akční cenu 7 690 Kč.