Činkový set inSPORTline Pumpino

Moderní činkový set s možností nastavení zátěže, ocelová obouruční tyč, pogumované barevné kotouče s různou hmotností,... více informací »
Činkový set inSPORTline Pumpino
Značka: Insportline
2 990 Kč3 390 Kč Sleva -11%
Ověřit dostupnost
Moderní činkový set s možností nastavení zátěže, ocelová obouruční tyč, pogumované barevné kotouče s různou hmotností,...

Moderní činkový set s možností nastavení zátěže, ocelová obouruční tyč, pogumované barevné kotouče s různou hmotností, vhodný pro domácí i skupinový trénink.. Činkový set inSPORTline Pumpino je moderně vyhlížející posilovací vybavení s možnosti nastavení zátěže, které je vhodné na domácí trénink nebo pro skupinová cvičení. Rozmanitost cviků s tímto setem je zaručená, můžete provádět dřepy, výpady, tlaky či zdvihy. Cviky budou složitější a mnohem efektivnější k tvarování vaší postavy a zvýšení kondice. Součástí balení je obouruční tyč s grafikou k určení správného úchopu, 3 páry pogumovaných barevných kotoučů s různou hmotností a dvě bezpečnostní objímky. Barevné rozlišení kotoučů zajišťuje snadnou a rychlou orientaci při výběru požadované hmotnosti. Díky otvorům pro uchycení lze s kotouči jednoduše manipulovat a taky je můžete využít pro rotační a balanční cvičení nebo jako alternativu pro jednoruční činky.Technický popis:

obouruční nakládací set v moderním designu
grafický potisk na obouruční tyči – pro správný úchop
barevně odlišené kotouče s různou váhou
dva otvory pro bezpečné uchopení kotoučů
kvalitní pogumovaný povrch kotoučů dobře tlumí nárazy
bezpečnostní objímky pro zajištění závaží
ideální na domácí cvičení, pro kruhové tréninky, workout či intervalový trénink
rozměry hřídele: 

celková délka: 140 cm
úchopová část: Ø3 x d96 cm
nakládací část: Ø3 x d21 cm

rozměry kotoučů:  

1,25 kg: Ø21 x š2 cm
2,5 kg: Ø23 x š2 cm
5 kg: Ø26 x š3 cm

materiál tyče: ocel (dutá)
maximální nosnost: 30 kg
materiál kotoučů: litina, pryž

 

Balení obsahuje:

1x hřídel o hmotnosti 1,5 kg
2x závaží 5 kg
2x závaží 2,5 kg
2x závaží 1,25 kg
2x bezpečnostní objímkaAkční a ve slevě produkt Činkový set inSPORTline Pumpino naleznete rovněž na stránkách v oblíbené sekci uncategorized! Nyní pořídíte skvělé zboží ve zmiňované sekci za super ceny! U nás toho najdete mnohem více, u nás najdete další vybrané kousky značky . Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Činkový set inSPORTline Pumpino od výrobce Insportline jednoduše pořídíte momentálně na webu za neuvěřitelně výhodnou cenu! Výhodně za cenu 2 990 Kč.