Prak AceCamp Sling Shot

Kapesní prak pro děti i dospělé, pro rekreační použití, dřevo a gumové pásky s umělou kůží.. Prak AceCamp Sling Shot je... více informací »
Prak AceCamp Sling Shot
Značka: Acecamp
259 Kč
Ověřit dostupnost
Kapesní prak pro děti i dospělé, pro rekreační použití, dřevo a gumové pásky s umělou kůží.. Prak AceCamp Sling Shot je...

Kapesní prak pro děti i dospělé, pro rekreační použití, dřevo a gumové pásky s umělou kůží.. Prak AceCamp Sling Shot je zábavnou hračkou pro děti i dospělé – jen pozor, kam míříte! S klasickým tvarem písmene „Y“ a gumovými pásky s umělou kůží na „nabíjení“ patří tento prak do výbavy každého dobrodruha. Navíc představuje skvělý způsob, jak si zkrátit dlouhou chvíli na chatě, na túře nebo v kempu. S prakem můžete cvičit sestřelování kde čeho, je ale určen zejména k rekreačnímu použití, takže živým tvorům se doporučujeme vyhýbat. Trénovat můžete například na terči nebo prázdných plechovkách. Jako munici lze použít cokoliv, co se vám připlete do cesty, zejména pak menší kamínky.Technický popis:

dřevěný kapesní prak ve tvaru „Y“
gumové pásky s umělou kůží na míření
vhodné pro rekreační použití
ozdobný motiv zajíce
rozměry: 83 x 162 mm
hmotnost: 36,6 g Hodně prodávaný produkt Prak AceCamp Sling Shot máte možnost dostat taky na webu v rubrice uncategorized! Podívejte se na zcela nové výrobky z této kategorie za super cenu.

Tento žádaný výrobek Prak AceCamp Sling Shot od této skvělé značky Acecamp jednoduše seženete právě nyní na našich stránkách skutečně výhodně! Zrovna teď v akci za 259 Kč.