Moto podkolenky SIDI Perris Black-Grey S/M

Vysoké ponožky z elastických vláken, silná komprese v oblasti lýtka, ideální především pro použití na motocyklu.. Moto... více informací »
Moto podkolenky SIDI Perris
Značka: Sidi
379 Kč
Ověřit dostupnost
Vysoké ponožky z elastických vláken, silná komprese v oblasti lýtka, ideální především pro použití na motocyklu.. Moto...

Vysoké ponožky z elastických vláken, silná komprese v oblasti lýtka, ideální především pro použití na motocyklu.. Moto podkolenky SIDI Perris jsou poddajné vysoké ponožky vyrobené z elastických vláken pro maximální pohodlí a komfortní používání. Strategicky umístěná komprese a elastické panely podporují ergonomický střih podkolenek a perfektní vypasování. Jsou tvarované a konstruované tak, aby bylo jejich používání při jízdě na motocyklu co nejefektivnější a nejpříjemnější.Technický popis:

elastické vlákno
jemně pletená vrchní elastická část pro delší životnost
silná komprese v oblasti lýtka
zvýšená elasticita v oblasti klenby
rozměry: S/M – délka 40,5 cm, L/XL – délka 43 cmVelmi žádaný kus Moto podkolenky SIDI Perris Black-Grey S/M jde koupit právě zde na našich stránkách umístěný v kategorii uncategorized! Nyní si můžete vybrat podobné produkty z této známé kategorie za super ceny! Oblíbená značka vám představuje prvotřídní výrobky. Však to vidíte sami!

Kvalitní produkt Moto podkolenky SIDI Perris Black-Grey od výrobce s mnohaletou tradicí Sidi lze sehnat tady a teď právě za nejnižší cenu! Stojí teď u nás 379 Kč.