Skateboard WORKER Psydog

Skateboard z odolného ruského javoru s výbornými jízdními vlastnostmi. Atraktivní barevný motiv a vysoká nosnost až 150 kg!.... více informací »
Skateboard WORKER Psydog
Značka: Worker
1 290 Kč1 490 Kč Sleva -13%
Ověřit dostupnost
Skateboard z odolného ruského javoru s výbornými jízdními vlastnostmi. Atraktivní barevný motiv a vysoká nosnost až 150 kg!....

Skateboard z odolného ruského javoru s výbornými jízdními vlastnostmi. Atraktivní barevný motiv a vysoká nosnost až 150 kg!. Skateboard WORKER Psydog je skvělou volbou pro milovníky adrenalinových sportů. Odolná deska vyrobena z ruského javoru společně s chromovými ložisky ABEC 7, zaručují výborné jízdní vlastnosti. Kolečka s tvrdosti 95A velká 52 x 32 cm a vyrobená z polyuretanu, mají výbornou přilnavost a stabilitu. Díky všestranným vlastnostem doplněným o atraktivní design je tento skateboard oblíbený mezi začínajícími i zkušenými skateboardisty.Technický popis:

kvalitní deska vyrobena z ruského javoru
7 vrstev desky zajišťuje maximální pružnost a odolnost
pevný a vysoce odolný podvozek
atraktivní design
rozměry desky: d79 x š20 cm
tloušťka desky: 7 mm
kolečka: 52 x 32 mm, PU guma, 95A
ložiska: ABEC 7 (chromová)
nosnost: 150 kg
hmotnost: 2,5 kgTento diskontní produkt Skateboard WORKER Psydog je k dostání zrovna tady a teď na našem webu v populární kategorii uncategorized! Nyní najdete ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii za super ceny. To ale však není vše, přichystali jsme toho pro vás více! U nás v nabídce totiž najdete další vybrané kousky značky . Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající výrobek Skateboard WORKER Psydog od společnosti s dlouholetou tradicí Worker jednoduše můžete sehnat na našich stránkách teď právě za příznivou cenu! Aktuálně za 1 290 Kč.