Skládací nádrž na vodu AceCamp Nylon Basin 15l

Lehká skládací nádrž, poutka pro přenášení, nepropustný nylon, obal pro přenášení.. Skládací nádrž na vodu AceCamp Nylon... více informací »
Skládací nádrž na vodu AceCamp
Značka: Acecamp
459 Kč
Ověřit dostupnost
Lehká skládací nádrž, poutka pro přenášení, nepropustný nylon, obal pro přenášení.. Skládací nádrž na vodu AceCamp Nylon...

Lehká skládací nádrž, poutka pro přenášení, nepropustný nylon, obal pro přenášení.. Skládací nádrž na vodu AceCamp Nylon Basin 15l je velice lehká a úsporná nádrž na vodu, kterou lze jednoduše složit do balíčku velikosti dlaně. Místo toho, abyste si do přírody nosili těžké kovové nebo plastové nádoby, si tedy můžete jednoduše sbalit do batohu (nebo do kapsy) tuto chytrou vychytávku. Nádrž je vyrobena z nepropustného nylonu s teplem spojovanými švy. Pro snadné nošení je vybavena dvěma textilními poutky. Do nádrže se vejde až 15 litrů vody. Je vhodná pro všechny, kdo si chtějí ulehčit pohyb a pobyt v přírodě.Technický popis:

skládací nádrž na vodu
textilní poutka
teplem spojované švy
praktický obal pro přenášení
materiál: nylon
objem: 15 l
hmotnost: 101 g
průměr při naplnění: cca 36 cm
rozměry při sbalení: cca 13x11x5,5 cm

Zlevněný produkt Skládací nádrž na vodu AceCamp Nylon od této skvělé značky Acecamp jednoduše můžete sehnat zde teď právě za super peníze. Teď za akční cenu 459 Kč.