Sportovní sluneční brýle Granite Sport 21 černá

Unisex sportovní brýle, netříštivá skla, výborná ochrana vůči UVA i UVB záření, vhodné pro řadu sportů i běžné... více informací »
Sportovní sluneční brýle Granite Sport
Značka: Granite
489 Kč
Ověřit dostupnost
Unisex sportovní brýle, netříštivá skla, výborná ochrana vůči UVA i UVB záření, vhodné pro řadu sportů i běžné...

Unisex sportovní brýle, netříštivá skla, výborná ochrana vůči UVA i UVB záření, vhodné pro řadu sportů i běžné nošení.. Sportovní sluneční brýle Granite Sport 21 poskytují dokonalou ochranu Vašeho zraku vůči UVA i UVB záření za všech okolností. Zabarvená skla významně omezují průnik slunečního světla a zlepšují vnímání barev. Zorníky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který je vysoce odolný vůči poškrábání i vůči nárazům. Zároveň je netříštivý, takže ani v případě rozbití skel nehrozí poranění očí. Tyto brýle jsou velmi univerzální. Lze je využít pro běh, cyklistiku, turistiku, ale i běžné nošení. Sportovní sluneční brýle Granite Sport 21 na obličej skvěle padnou a jejich nošení je velmi pohodlné. Díky svému střídmému designu se hodí téměř ke všemu a jsou vhodné pro dámy i pány.Technický popis:

sportovní sluneční brýle
netříštivá skla
100% UVA a UVB ochrana
zvyšují kontrast a vnímání barev
vhodné pro běh, cyklistiku či turistiku
vhodné i pro běžné nošení
skvělý módní doplněk hodící se téměř ke všemu
unisex provedení
celková šířka brýlí: 14 cm
rozpětí konců nožiček: 9,5 cm
délka nožiček: 13,5 cmVýjimečný a žádaný produkt Sportovní sluneční brýle Granite Sport 21 černá můžete nakoupit v pohodě tady na našem webu umístěný v rubrice uncategorized. Nyní můžete najít jiné produkty ve zmiňované kategorii za extra cenu. Tato vyjímečná značka pro vás vyrábí velmi kvalitní sortiment. Nové kousky každý den!

Ve slevě produkt Sportovní sluneční brýle Granite od spolehlivé značky Granite máte možnost najít teď za akční cenu. Právě teď jen za 489 Kč.