Přídavné zařízení Body-Solid Leg Press FLP – k věži Fusion

Volitelné příslušenství ke věžím Body-Solid Fusion 500 a 600, DuraFirm sedadlo i opěradlo.. Body Solid FLP Leg Press je... více informací »
Přídavné zařízení Body-Solid Leg Press FLP - k
Značka: Body-solid
18 690 Kč20 990 Kč Sleva -10%
Ověřit dostupnost
Volitelné příslušenství ke věžím Body-Solid Fusion 500 a 600, DuraFirm sedadlo i opěradlo.. Body Solid FLP Leg Press je...

Volitelné příslušenství ke věžím Body-Solid Fusion 500 a 600, DuraFirm sedadlo i opěradlo.. Body Solid FLP Leg Press je ideální pro posilování stehen, lýtek a hýždí. Velmi úsporný na místo a tím vhodný i pro domácí posilování. Pro Vaše maximální pohodlí slouží DuraFirm sedadlo i opěradlo. Objevte více možností, jak cvičit na své posilovací věži Body-Solid řady Fusion.Technický popis:

posilovač stehen a lýtek
DuraFirm sedadlo i opěradlo 
široký rozsah nastavení
velmi úsporný na místo
Povedený produkt můžete sehnat mimo jiné tady na stránkách v oblíbené kategorii uncategorized! Připravili jsme akční kousky ze zmíněné kategorie za super peníze. To ale není všechno, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás další zboží od dodavatele . Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Významný výrobce vás a vaše blízké obohatí o vysoce kvalitní produkty. Udělejte si radost!

Velmi žádaný produkt Přídavné zařízení Body-Solid Leg Press FLP - od výrobce s dobrým jménem Body-solid k dostání právě zde za příznivou cenu. Teď v akci 18 690 Kč.