Spací pytel FERRINO Lightec 550 2020

Mumiový tvar, minimální přepravní rozměry a hmotnost, snadná regulace kapuce a límce jednou rukou, efektivní odvětrávání,... více informací »
Spací pytel FERRINO Lightec
Značka: Ferrino
1 590 Kč2 090 Kč Sleva -23%
Ověřit dostupnost
Mumiový tvar, minimální přepravní rozměry a hmotnost, snadná regulace kapuce a límce jednou rukou, efektivní odvětrávání,...

Mumiový tvar, minimální přepravní rozměry a hmotnost, snadná regulace kapuce a límce jednou rukou, efektivní odvětrávání, kompresní obal.. Spací pytel FERRINO Lightech 550 2020 mumiového tvaru je určený pro použití především v letní sezóně. Díky minimálním rozměrům ve sbaleném stavu (12 x 20 cm) a velmi nízké hmotnosti 550 g jej ocení zejména cyklisti a další cestovatelé, kteří šetří místem a váhou. Zbytečnému úniku tepla zabraňuje anatomicky tvarovaná zateplená kapuce a léga zipu. Unikátní „One Touch“ systém umožňuje zatáhnout kapuci i límec snadno jednou rukou. Lehký spacák FERRINO Lightec 550 2020 je vybaven syntetickou náplní a vyniká svými perfektními tepelnými a odvětrávacími vlastnostmi. Díky nim bude skvělým parťákem na cesty v přírodě. Technický popis:

mumiový tvar
efektivní odvětrávání
anatomicky zateplená kapuce
kompresní obal
zateplení légy zipu
„One Touch“ systém regulace kapuce a límce
vnější materiál: 300T Ripstop Polyester
vnitřní materiál: Polyester
náplň: H.T.F. Compact (50 g/m2)
hmotnost: 550 g 
teplotní komfort: +24 °C
limit pro ženu: +20 °C 
extrémní teplota: +10 °C
rozměry rozloženého spacáku: 215 x 80 x 50 cm
rozměry sbaleného spacáku: 12 x 24 cm (12 x 20 cm po kompresi)
Zcela unikátní produkt Spací pytel FERRINO Lightec jde nakoupit jednoduše na našich stránkách v oblíbené sekci uncategorized. Máme pro vás podobné produkty ve zmíněné rubrice za mimořádně nízkou cenu.

Hodně prodávaný produkt Spací pytel FERRINO Lightec 550 od výrobce Ferrino lze zakoupit právě teď v naší nabídce za parádní cenu! Výhodně za 1 590 Kč.