Kryt pružin Spartan na trampolínu 96 cm

Prostupy na nožičky po obvodu, všitá elastická guma, snadná a rychlá instalace.. Kryt pružin na trampolínu Spartan 96 cm je... více informací »
Kryt pružin Spartan na trampolínu
Značka: Spartan
199 Kč
Ověřit dostupnost
Prostupy na nožičky po obvodu, všitá elastická guma, snadná a rychlá instalace.. Kryt pružin na trampolínu Spartan 96 cm je...

Prostupy na nožičky po obvodu, všitá elastická guma, snadná a rychlá instalace.. Kryt pružin na trampolínu Spartan 96 cm je náhradní ochranný lem vhodný pro všechny značky trampolín s vnějším průměrem 98 cm. Kryt je po obvodu opatřen prostupy na nožičky a všitou elastickou gumou. Je vhodným doplňkem v případech, kdy dojde k násilnému poškození či protržení vašeho původního krytu pružin.Technický popis:

kvalitní zpracování
odolnost vůči vodě a UV záření
pro všechny značky trampolín s vnějším průměrem 96 cm
chrání před zraněním
prostupy na nožičky po obvodu
všitá elastická guma
snadná a rychlá instalace
materiál: polypropylen
výplň: EPE pěna
průměr: 96 cm
šířka krytu: 17 cm
ilustrační foto
Tento akční produkt Kryt pružin Spartan na trampolínu 96 cm máte možnost získat mimo jiné na stránkách v sekci uncategorized! Nyní získáte oblíbené produkty ze zmíněné sekce ve výprodejové akci! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další skvělé kousky od značky . Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel vás obohatí o vynikající zboží.

Designový produkt Kryt pružin Spartan na trampolínu 96 od našeho známého výrobce Spartan jednoduše seženete u nás právě za zcela nejnižší cenu. Výhodně za super cenu 199 Kč.