Pogumovaný kotouč Spartan TPU 20 kg

Kvalitně zpracované pogumované závaží, s vrstvou polyuretanu, pro všechny typy činek s průměrem osy 30 mm.. Pogumovaný kotouč... více informací »
Pogumovaný kotouč Spartan TPU
Značka: Spartan
2 390 Kč
Ověřit dostupnost
Kvalitně zpracované pogumované závaží, s vrstvou polyuretanu, pro všechny typy činek s průměrem osy 30 mm.. Pogumovaný kotouč...

Kvalitně zpracované pogumované závaží, s vrstvou polyuretanu, pro všechny typy činek s průměrem osy 30 mm.. Pogumovaný kotouč Spartan TPU 20 kg se skvěle hodí pro všechny typy činek s průměrem osy 30 mm! Kvalitně zpracované pogumované závaží je opatřeno speciální vrstvou polyuretanu, která nadmíru zvýší jeho odolnost proti opotřebení a maximálně prodlouží trvanlivost produktu. Jistě oceníte ergonomicky tvarovaná madla, protože se díky nim se závažím velmi snadno manipuluje a zároveň může kotouč posloužit jako jednoruční i obouruční činka. Technický popis: 

pogumované ocelové závaží o váze 20 kg
označení váhy na těle činky 
zvýšená odolnost proti opotřebení 
madla pro lepší manipulaci 
vysoká trvanlivost (odolnost vůči stárnutí, pružnost, tlumící vlastnosti a barevná stálost) 
průměr kotouče: 44 cm
tloušťka: 4,5 cm 
průměr otvoru pro tyč: 30 mm
povrchová úprava: polyuretan
ilustrační foto 
Tento skvělý produkt je k dispozici bezprostředně tu na našem webu v populární sekci uncategorized. Podívejte se na podobné produkty ze zmíněné sekce za nejnižší cenu. To ale ovšem není vše, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce také další kousky od značky . Najdete je níže na této stránce. Známá značka vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní sortiment. Podívejte se sami!

Oblíbený produkt Pogumovaný kotouč Spartan TPU 20 od značky s tradicí a dobrou pověstí Spartan snadno získáte bezpečně online za super peníze. Akční cena od 2 390 Kč.