Turistický batoh MAMMUT Lithia Speed 15 Linen Iron

Dámský batoh, dobře odvětraná záda z 3D EVA pěny, bederní pás s kapsou na zip, poutko na hole.. MAMMUT Lithia Speed 15 je dámskou... více informací »
Turistický batoh MAMMUT Lithia
Značka: Mammut
2 190 Kč2 390 Kč Sleva -8%
Ověřit dostupnost
Dámský batoh, dobře odvětraná záda z 3D EVA pěny, bederní pás s kapsou na zip, poutko na hole.. MAMMUT Lithia Speed 15 je dámskou...

Dámský batoh, dobře odvětraná záda z 3D EVA pěny, bederní pás s kapsou na zip, poutko na hole.. MAMMUT Lithia Speed 15 je dámskou variantou batohu Lithium Speed. Délka zad a ramenní popruhy jsou speciálně navrženy pro ženskou postavu. Nejmenší batoh rodiny Lithium je skutečný multitalent. Díky své konstrukci v oblasti zad, velmi lehkým materiálům a mnohým dalším výhodám je Lithia Speed ideálním společníkem pro všechny outdoorové činnosti.

Už si nemusíte lámat hlavu který batoh si koupíte na tu nebo tamtu aktivitu. Vyřešte to jedním lehkým, ideálně velkým a praktickým ruksakem. Lithia Speed oceníte jako turistka, běžkyně nebo i jako horolezkyně.Technický popis:

dobře odvětraná záda z 3D EVA pěny
bederní pás s kapsou na zip
poutko na hole
kapsa na hydrovak
hlavní kapsa na zip
kapsa na zip s klíčenkou
kapsa na mobil na ramenním popruhu
čelní kapsa na zip
kratší záda
materiál: 100D Nylon, 210D Nylon Full Dull Hitra
rozměry: 44x24x18 cm
hmotnost: 550 g
objem: 15 l
počet komor: 1
zádový systém: CONTACT VENT™

Zlevněný kus Turistický batoh MAMMUT Lithia Speed od známé kvalitní značky Mammut máte možnost sehnat tady teď skutečně výhodně. Nyní nakoupíte za 2 190 Kč.