Cyklo přilba POC Omne Air SPIN Hydrogen White M (54-59)

Lehká cyklo přilba pro každodenní použití s přesným nastavením velikosti, perfektním odvětráním a vysokou úrovní ochrany..... více informací »
Cyklo přilba POC Omne Air SPIN
Značka: Poc
3 190 Kč3 990 Kč Sleva -20%
Ověřit dostupnost
Lehká cyklo přilba pro každodenní použití s přesným nastavením velikosti, perfektním odvětráním a vysokou úrovní ochrany.....

Lehká cyklo přilba pro každodenní použití s přesným nastavením velikosti, perfektním odvětráním a vysokou úrovní ochrany.. Cyklo přilba POC Omne Air SPIN je helma, která inspiruje jít dál. Ať už ráno dojíždíte do práce a nebo se chystáte na víkendovou jízdu, Omne Air SPIN vás tlačí, abyste šli dále. Optimální hustota EPS vložky a zesílené důležité zóny poskytují ideální všestrannou ochranu pro každodenní použití. Patentovaný systém silikonových vložek SPIN (Shearing Pad INside) udrží vaši hlavu v maximálním bezpečí. Polštářky sedí přímo na hlavě cyklisty a mohou se pohybovat v libovolném směru. Cyklo přilba POC Omne Air SPIN přináší nejvyšší úroveň pohodlí a výkonu. 360° systém nastavení velikosti umožní každému jezdci najít přesné a pohodlné usazení na hlavě. Ventilační kanály a nízká hmotnost poskytují optimální pohodlí a funkčnost na delších trasách. Technický popis:

lehká a výborně odvětraná přilba
SPIN (Shearing Pad INside) – patentovaný systém silikonových vložek pro maximální ochranu a pohodlí
EPS vložka o optimální hustotě
zesílené důležité oblasti
360° systém nastavení velikosti pro přesné a pohodlné usazení
optimálně umístěné větrací otvory pro dokonalou ventilaci
počet větracích otvorů: 9
hmotnost: 305 g (M), 330 g (L) Hodně žádaný výrobek Cyklo přilba POC Omne Air SPIN lze získat ještě tady na webu v populární sekci uncategorized. Mrkněte na ještě ostatní produkty ve zmiňované rubrice ve slevě. Oblíbený dodavatel svým zákazníkům nabízí vysoce kvalitní výrobky Udělejte si radost.

Žádaný kousek Cyklo přilba POC Omne Air SPIN Hydrogen White od top výrobce Poc pohodlně dostanete u nás za nejnižší cenu. Aktuálně za 3 190 Kč.