Horní a spodní tyč pro trampolínu Top Jump 457 cm

Náhradní tyč pro trampolínu Top Jump 457 cm.. Horní a spodní tyč pro trampolínu Top Jump 457 cm přijde vhod při výměně staré... více informací »
Horní a spodní tyč pro
Značka: Insportline
449 Kč549 Kč Sleva -18%
Ověřit dostupnost
Náhradní tyč pro trampolínu Top Jump 457 cm.. Horní a spodní tyč pro trampolínu Top Jump 457 cm přijde vhod při výměně staré...

Náhradní tyč pro trampolínu Top Jump 457 cm.. Horní a spodní tyč pro trampolínu Top Jump 457 cm přijde vhod při výměně staré či poškozené tyče původní trampolíny. Výška spojených tyčí je 281 cm a průměr 2,5 cm. Sada neobsahuje pěnovou ochranu tyče. Tento velmi žádaný produkt Horní a spodní tyč pro trampolínu Top Jump 457 cm získáte zrovna u nás v populární kategorii uncategorized. Nyní si můžete vybrat parádní zboží ze zmíněné kategorie v bezva akci. Věhlasný výrobce poskytuje vynikající zboží. Nakupujte, dokud je zboží sladem. To ovšem není všechno, náš sortiment je široký. Podívejte se taky na více skvělých kousků značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Nový kus Horní a spodní tyč od známého dodavatele Insportline máte možnost nakoupit zde nyní za super cenu. Výhodně za super cenu 449 Kč.