Stojan na olympijské tyče a kotouče Marbo Sport MP-S204

Profesionální stojan na hřídele a kotouče, 50 mm, ocelový rám, stabilní konstrukce.. Stojan na olympijské tyče a kotouče Marbo... více informací »
Stojan na olympijské tyče a kotouče Marbo Sport
Značka: Marbo
13 690 Kč
Ověřit dostupnost
Profesionální stojan na hřídele a kotouče, 50 mm, ocelový rám, stabilní konstrukce.. Stojan na olympijské tyče a kotouče Marbo...

Profesionální stojan na hřídele a kotouče, 50 mm, ocelový rám, stabilní konstrukce.. Stojan na olympijské tyče a kotouče Marbo Sport MP-S204 je užitečné profesionální vybavení, které vám usnadní organizaci vaší posilovny. Robustní ocelový rám je vyroben tak, aby sloužil k bezpečnému uložení hřídele i zátěžových kotoučů. Trnů na kotouče je celkově dvanáct a jsou rozmístěny tak, aby na ně šlo umístit kotouče o více zátěžích. Těžší kotouče mají prostor ve spodní části, zatímco kotouče s nižší hmotností patří nahoru. Mezi kotouče je pak možno umístit až čtyři vzpěračské hřídele. Díky speciálnímu uspořádání otvorů nehrozí, že by hřídel ze stojanu vypadla. Stojan na olympijské tyče a kotouče Marbo Sport MP-S204 odpovídá veškerým bezpečnostním požadavkům a je proto vhodný pro každou kvalitní posilovnu.Technický popis:

profesionální stojan na hřídele a kotouče
robustní ocelová konstrukce
stabilní základna
kvalitní zabezpečení hřídelí
jedinečný design šetřící místo
průměr otvoru na hřídele: 50 mm
průměr trnu: 50 mm
výška: 114 cm
šířka: 108 cm
délka: 109 cm
hmotnost: 55 kg
nosnost: 800 kgUnikátní a oblíbený produkt Stojan na olympijské tyče a můžete pořídit bezprostředně tady na stránkách v populární rubrice uncategorized. Nyní koupíte podobné výrobky z této známé sekce ve slevě! Populární dodavatel pro vás připravuje vynikající sortiment. Nové kousky každý den!

Zcela unikátní výrobek Stojan na olympijské tyče a kotouče Marbo Sport od známé společnosti Marbo pohodlně dostanete na našich stránkách za báječnou cenu. Pouze nyní za 13 690 Kč.