Boxerské rukavice SportKO PD3

Tréninkové rukavice pro box a další kontaktní sporty, syntetická kůže, ventilační otvory, snadné nasazování a sundávání..... více informací »
Boxerské rukavice SportKO PD3
Značka: Sportko
470 Kč
Ověřit dostupnost
Tréninkové rukavice pro box a další kontaktní sporty, syntetická kůže, ventilační otvory, snadné nasazování a sundávání.....

Tréninkové rukavice pro box a další kontaktní sporty, syntetická kůže, ventilační otvory, snadné nasazování a sundávání.. Boxerské rukavice SportKO PD3 jsou kvalitní rukavice ze syntetické kůže určené pro lehčí trénink na pytli. Jsou vhodné pro nácvik techniky úderů i pro kondiční trénink. Výplň tvoří kombinace latexu a polyuretanové pěny. Ta při tréninku výborně ochrání Vaše klouby. Pro maximální komfort jsou pytlové rukavice SportKO PD3 opatřeny ventilačními otvory v oblasti dlaní. Díky elastickému pásku v oblasti zápěstí rukavice snadno a rychle svépomocí nasadíte i sundáte. Technický popis:

tréninkové rukavice
několikavrstvá výplň
ventilační otvory na dlaních
snadné nasazování díky elastické manžetě
povrchový materiál: syntetická kůže
materiál výplně: latex, polyuretanová pěna
vhodné pro boxery od 14 let
Kvalitní a žádaný produkt je k dostání lehce tu v sekci uncategorized! Podívejte se na akční výrobky ze zmíněné rubriky za extra cenu! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také další skvělé kousky od výrobce . Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce má na skladě vynikající sortiment.

Zlevněný produkt Boxerské rukavice SportKO PD3 od spolehlivého výrobce Sportko jednoduše pořídíte zde nyní výhodně! K sehnání zrovna v akci za 470 Kč.