MMA rukavice SportKO PK7

Rukavice s otevřenými prsty pro kontaktní bojové sporty, vhodné zejména pro trénink, pravá kůže, široká manžeta na suchý zip... více informací »
MMA rukavice SportKO PK7
Značka: Sportko
999 Kč1 190 Kč Sleva -16%
Ověřit dostupnost
Rukavice s otevřenými prsty pro kontaktní bojové sporty, vhodné zejména pro trénink, pravá kůže, široká manžeta na suchý zip...

Rukavice s otevřenými prsty pro kontaktní bojové sporty, vhodné zejména pro trénink, pravá kůže, široká manžeta na suchý zip pro dokonalou fixaci zápěstí.. MMA rukavice SportKO PK7 jsou rukavice s otevřenými prsty ideální pro trénink. Jejich bohatá výplň z latexu a polyuretanové pěny dokonale chrání ruku a skvěle tlumí i ty nejtvrdší údery. Dlouhé tréninky u boxovacího pytle tak už nebudou problémem. Rukavice jsou vyrobeny z pravé kůže, která je velmi odolná a zaručuje dlouhou životnost i při maximálním zatížení. Pomocí široké manžety se suchým zipem rukavice pevně zajistíte a výborně zafixujete zápěstí. Tréninkové MMA rukavice SportKO PK7 skvěle ochrání klouby a díky výřezu v oblasti dlaně se Vám ruce ani nebudou zbytečně potit.Technický popis:

tréninkové rukavice z pravé kůže s otevřenými prsty
vhodné pro údery i úchopy
výborná absorpce úderů díky bohaté výplni
výřez v oblasti dlaně zabraňuje pocení
pevná fixace zápěstí širokou manžetou na suchý zip
materiál: pravá kůže
materiál výplně: latex, polyuretanová pěna

Výjimečný kus MMA rukavice SportKO PK7 od skvělého výrobce Sportko lze nakoupit právě nyní na našich stránkách za akční cenu. Teď za akční cenu 999 Kč.