Kožený boxovací pytel SportKO Olympic 35×110 cm

Špičkový boxovací pytel z umělé kůže, hmotnost cca 45 kg, řetězy součástí balení, vhodný pro domácí použití.. Boxovací... více informací »
Kožený boxovací pytel SportKO Olympic
Značka: Sportko
2 790 Kč
Ověřit dostupnost
Špičkový boxovací pytel z umělé kůže, hmotnost cca 45 kg, řetězy součástí balení, vhodný pro domácí použití.. Boxovací...

Špičkový boxovací pytel z umělé kůže, hmotnost cca 45 kg, řetězy součástí balení, vhodný pro domácí použití.. Boxovací pytel SportKO Olympic 35×110 cm je špičkový boxovací pytel vhodný i pro ty nejnáročnější uživatele. Plášť je vyroben z umělé kůže o tloušťce 1,8 – 2,4 mm a jutové tkaniny. Díky tomu je pytel vysoce odolný a bez potíží si poradí i s tvrdými ranami. Výplň tvoří vak s pískem, takže pytel i přes své menší rozměry váží cca 45 kg. Písek je doplněn molitanem a gumovou drtí, která výborně absorbuje údery. 

Boxovací pytel SportKO Olympic 35×110 cm disponuje ocelovým kruhem, který je určen k uchycení řetězů (součástí balení). Pro ještě lepší zajištění pytle jej lze pomocí spodního kroužku přichytit i k podlaze. Pokud hledáte spolehlivého pomocníka pro dokonalý nácvik všech druhů úderů, tento pytel je pro Vás skvělou volbou. Svou kvalitou potěší i pokročilé boxery. Vhodný je zejména pro domácí použití.Technický popis

vysoce kvalitní boxovací pytel z umělé kůže
ocelový kruh pro přichycení řetězů
řetězy součástí balení
kroužek na spodní straně pro přichycení k podlaze
vhodný pro nácvik všech druhů úderů
vhodný i pro pokročilé boxery
výška: 110 cm
průměr: 35 cm
hmotnost: 45 kg (± 6 kg)
materiál pláště: umělá kůže o tloušťce 1,8 – 2,4 mm
materiál výplně: písek, molitan, gumová drť
vhodný pro domácí použití Tento kvalitní a žádaný produkt můžete nakoupit lehce tady na stránkách v kategorii uncategorized. Nyní můžete koupit ještě podobné zboží z této oblíbené rubriky za výprodejovou cenu!

Výjimečný a žádaný výrobek Kožený boxovací pytel SportKO od oblíbené značky se zárukou kvality Sportko snadno můžete získat právě teď v nabídce za extra cenu. Aktuálně v akci za 2 790 Kč.