Sportovní sluneční brýle Granite Sport 20 černá

Unisex sportovní brýle, netříštivá skla, výborná ochrana vůči UVA i UVB záření, vhodné pro řadu sportů i běžné... více informací »
Sportovní sluneční brýle Granite
Značka: Granite
489 Kč
Ověřit dostupnost
Unisex sportovní brýle, netříštivá skla, výborná ochrana vůči UVA i UVB záření, vhodné pro řadu sportů i běžné...

Unisex sportovní brýle, netříštivá skla, výborná ochrana vůči UVA i UVB záření, vhodné pro řadu sportů i běžné nošení.. Sportovní sluneční brýle Granite Sport 20 poskytují dokonalou ochranu Vašeho zraku vůči UVA i UVB záření za všech okolností. Zabarvená skla významně omezují průnik slunečního světla a zlepšují vnímání barev. Zorníky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který je vysoce odolný vůči poškrábání i vůči nárazům. Zároveň je netříštivý, takže ani v případě rozbití skel nehrozí poranění očí. Tyto brýle jsou velmi univerzální. Lze je využít pro běh, cyklistiku, turistiku, ale i běžné nošení. Sportovní sluneční brýle Granite Sport 20 na obličej skvěle padnou a jejich nošení je velmi pohodlné. Díky svému střídmému designu se hodí téměř ke všemu a jsou vhodné pro dámy i pány.Technický popis:

sportovní sluneční brýle
netříštivá skla
100% UVA a UVB ochrana
zvyšují kontrast a vnímání barev
vhodné pro běh, cyklistiku či turistiku
vhodné i pro běžné nošení
skvělý módní doplněk hodící se téměř ke všemu
unisex provedení
celková šířka brýlí: 14 cm
rozpětí konců nožiček: 11 cm
délka nožiček: 13 cm Hodně oblíbený produkt Sportovní sluneční brýle Granite Sport 20 černá seženete bezstarostně tady u nás ve známé rubrice uncategorized! Připravili jsme parádní produkty z této rubriky za výhodnou cenu! U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete více skvělých produktů od dodavatele . Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný výrobek Sportovní sluneční brýle Granite Sport 20 od známého výrobce Granite snadno najdete aktuálně za nejnižší cenu. Akční ceny již od 489 Kč.