Sportovní taška Under Armour Favorite Duffel 2.0

V dámském designu, uzavíratelná na zip v celé délce, popruhy na nošení v ruce, delší nastavitelný popruh přes rameno.. Under... více informací »
Sportovní taška Under Armour Favorite
Značka: Under armour
899 Kč1 099 Kč Sleva -18%
Ověřit dostupnost
V dámském designu, uzavíratelná na zip v celé délce, popruhy na nošení v ruce, delší nastavitelný popruh přes rameno.. Under...

V dámském designu, uzavíratelná na zip v celé délce, popruhy na nošení v ruce, delší nastavitelný popruh přes rameno.. Under Armour Favorite Duffel 2.0 je dámská sportovní taška ve tvaru válce. Je uzavíratelná na zip v celé délce. Popruhy na nošení v ruce a delší nastavitelný popruh přes rameno umožňují různé způsoby přenášení brašny dle libosti.Tato brašna o objemu 36 litrů disponuje praktickou vnitřní kapsičkou na cennosti.Technický popis:

sportovní taška v dámském designu
ve tvaru válce
uzavíratelná na zip v celé délce
popruhy na nošení v ruce
delší nastavitelný popruh přes rameno
vnitřní kapsička na cennosti
objem: 36 l
rozměry: 56 x 26,5 x 26,5 cm Unikátní a žádaný produkt Sportovní taška Under Armour Favorite Duffel 2.0 lze koupit bezprostředně na webu v populární rubrice uncategorized! Nyní získáte ostatní produkty z této populární kategorie za výhodnou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce totiž najdete další produkty od dodavatele . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Populární značka prodává prvotřídní zboží

Tento zlevněný produkt Sportovní taška Under Armour od oblíbené značky Under armour jednoduše najdete aktuálně na webu až neuvěřitelně levně! Ceny od 899 Kč.