Osvěžující sprej na chrániče zubů SISU Fresh Mouthguard Spray 60

Vůně máty a skořice, praktická lahvička se sprejem, vždy připravena k použití, zaklapávací krytka.. Chrániče zubů SISU jsou... více informací »
Osvěžující sprej na chrániče
Značka: Sisu
269 Kč
Ověřit dostupnost
Vůně máty a skořice, praktická lahvička se sprejem, vždy připravena k použití, zaklapávací krytka.. Chrániče zubů SISU jsou...

Vůně máty a skořice, praktická lahvička se sprejem, vždy připravena k použití, zaklapávací krytka.. Chrániče zubů SISU jsou nejbezpečnější, nejtenčí a nejpohodlnější chrániče zubů na planetě. Žádný chránič úst však neosvěží dech. Proto byl vymyšlen speciální a jedinečný prostředek pro tyto účely. Tento osvěžující sprej s vůní máty a skořice se před použitím aplikuje přímo na chránič úst a zanechává tak příjemně nasládlou chuť jako samotné vítězství. Po použití chrániče jej opláchněte, nastříkejte sprejem a uskladněte, jakmile je suchý.Technický popis:

praktická lahvička se sprejem
vždy připravena k použití
zaklapávací krytka zabraňuje úniku tekutiny
vůně máty a skořice
přibližně 450 dávek
objem: 60 ml (2 oz)
rozměry: výška 12,7 x průměr 3,8 cmNový produkt máte možnost dostat bez problémů tady na stránkách zařazený v sekci uncategorized! Prozkoumejte skvělé produkty z této sekce v akci. Máme toho více, máme v nabídce ovšem další vybrané produkty značky . Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní kousek Osvěžující sprej na chrániče zubů SISU Fresh Mouthguard od odblíbeného výrobce Sisu můžete nakoupit v aktuální nabídce ve výprodejové akci. Nyní zakoupíte za 269 Kč.