Stojánek Mamibike pro koloběžku MOUNTAIN

Přídavný stojan pro elektrokoloběžku Mamibike MOUNTAIN!. Stojánek pro koloběžku Mamibike MOUNTAIN je skvělým doplňkem pro vaši... více informací »
Stojánek Mamibike pro koloběžku
Značka: Ma-mi
550 Kč
Ověřit dostupnost
Přídavný stojan pro elektrokoloběžku Mamibike MOUNTAIN!. Stojánek pro koloběžku Mamibike MOUNTAIN je skvělým doplňkem pro vaši...

Přídavný stojan pro elektrokoloběžku Mamibike MOUNTAIN!. Stojánek pro koloběžku Mamibike MOUNTAIN je skvělým doplňkem pro vaši oblíbenou elektrokoloběžku! Už nemusíte po cestě hledat příhodně stojící strom nebo sloup, abyste si mohli koloběžku bezpečně odložit – s praktickým stojánkem můžete zastavit, kde budete chtít a jednoduše ji nechat stát! Stojánek je vyroben z kvalitní oceli a s hmotností e-koloběžky nemá žádný problém. Navíc je pozinkovaný, takže nehrozí, že by podlehl korozi. Princip sklápění je založen na ručním vysunutí stojanu a překlopení do opěrné polohy.Technický popis:

sklápěcí stojánek pro elektrokoloběžky značky Mamibike
bez problémů unese váhu e-koloběžky
zinkovaný povrch jako ochrana proti korozi
připevnění za přední kolo na levé straně rámu
šroubky k připevnění jsou součástí balení
vhodný pro model koloběžky: MOUNTAIN
materiál: ocel
barva: černá
obrázek je pouze ilustrační
vyvarujte se sklápění stojanu nohou do stran Designový produkt Stojánek Mamibike pro koloběžku MOUNTAIN máte možnost nakoupit také u nás zařazený v kategorii uncategorized! Nyní můžete získat parádní zboží z této oblíbené kategorie za rozumné peníze. Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více. U nás v nabídce najdete další skvělé kousky od značky . Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka vám poskytuje prvotřídní zboží.

Hodně povedený kus Stojánek Mamibike pro koloběžku od oblíbené značky se zárukou kvality Ma-mi můžete najít u nás nyní až neuvěřitelně levně. Nabídka již od 550 Kč.